عیادت مدیر عامل صندوق اعتباری هنر از ابوالفضل پورعرب


مدیرعامل صندوق اعتباری هنر عصر جمعه ۱۳ آذرماه با ابوالفضل پورعاب بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون در بیمارستان نیکان دیدار کرد.

به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه هنر، به گزارش تئاتر آنلاین، سید مجید پورحمدی به همراه نیکنام حسینی پور مشاور صندوق قرض الحسنه هنر شامگاه جمعه چهارم آذرماه به ابوالفضل رفتند. بیچاره عرب او روند بهبودی این هنرمند محبوب را دنبال کرد.

در این دیدار مدیرعامل صندوق اعتباری ضمن ابلاغ سلام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای هنرمندان آرزوی سلامتی کرد.

وی با قدردانی از فعالیت های ارزشمند این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: مردم ایران همواره قدردان کسانی هستند که در مسیر اعتلای فرهنگ و هنر این سرزمین هستند. گام می گیرند. ابوالفضل بیچاره عرب چهره ای است که در طول این سال ها به قصه گوی غم ها و شادی ها در قاب عکس ها تبدیل شده است هموطنانش و در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد.

مشاور وزیر فرهنگ افزود: صندوق برحسب وظیفه ذاتی خود همواره بر زندگی و سلامت اعضای خود به ویژه سلامت ایثارگران منطقه نظارت دارد و این موضوعی است که وزیر محترم فرهنگ به آن رسیدگی می کنند. و ارشاد اسلامی توجه خاصی دارد.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر ضمن آرزوی سلامتی برای این هنرمند گفت: تکریم پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر و حمایت مادی و معنوی از آنان مهمترین وظیفه صندوق اعتباری هنر است. صندوق اعتباری تا بهبودی کامل شری بیچاره عرب او در کنار این بازیگر محبوب خواهد بود. امیدواریم خیلی زود شاهد حضور و اجرای این هنرمند عزیز باشیم.