«غول نخودی» وارد تالار هنر – تئاتر آنلاین می شود


برنامه «غول بادام زمینی» به کارگردانی حسین فدایی حسین اجرای خود را در تالار هنر آغاز کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تالار هنر، علی فروتن و حمید گلی روز پنجشنبه ۱۸ تیرماه زنگ افتتاحیه «غول پیا» را به صدا درآوردند.

نمایش «غول بادام زمینی» به نویسندگی و کارگردانی حسین فدایی حسین اقتباسی از آثار جاناتان گراهام است که در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان حمدان در بخش مهمان نیز به نمایش درآمد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «سامی به دلیل مشکلاتی که در خانه با پدر و مادر و خواهر کوچکترش دارد، غولی می خواهد تا انتظاراتش را برآورده کند، غول نخودی ظاهر می شود و حضور او در خانه منجر به اتفاقات زیادی می شود.

نمایش کودک و نوجوان «غول پیا» به تهیه کنندگی احمد سلیمانی با بازی محمد حاجی بابعی، علی صدیک، مهدی احمدی، عسل شکری و یزدان کوکبی ساخته می شود.

از دیگر اعضای گروه می توان به سجاد بختیاری زاده مدیر تولید، سه رحیمیان دستیار کارگردان، محمدامین ابراهیمی نوازنده، مهدی نیکروش طراح صحنه، فاطمه عبدالزاده طراح صحنه و لباس، لیلا پرشان و حسین تبریزی طراح گریم و هنرمند اشاره کرد. طراح نور، محسن غفاری: طراح پوستر و مرورگر، رمضان حیدری: مدیر صحنه، مرجان اسماعیلی: منشی صحنه، احسان شاهسون: مدیر اجرا، مریم کرمی: مدیر صدا، ریحانه مطهری و روژین ستاری: روابط عمومی، روشنک کریمی: امور رسانه. و تبلیغات مجازی، منصوره اسدی: ساخت کالا و میسون پرین: دوخت لباس.

برنامه «غول پینو» همه روزه به جز شنبه ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۳۰ شب در تالار هنر میدان هفت، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده به روی صحنه می رود.