«فریاد خاموش» در تالار سایه تئاتر شهر – تئاتر تحت وب


حاضر «جیغ خاموش» یکی اجتناب کرده اند بروزترین tp-date حاضر های مجموعه تئاتر شهر است کدام ممکن است اجتناب کرده اند سه شنبه ۲۳ فروردین ماه به کارگردانی محمد هادی عطایی در تالار سایه این مجموعه تحریک کردن به واقعاً کار می کند.

به گزارش تئاتر اینترنتی به نقل اجتناب کرده اند روابط کلی مجموعه تئاتر شهر، «فریاد خاموش» عنوان یکی اجتناب کرده اند بروزترین tp-date حاضر های مجموعه تئاتر شهر است کدام ممکن است به نویسندگی محمدرضا عطای فر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی محمد هادی عطایی بازسازی شده است. تالار سایه مجموعه میزبان اجتناب کرده اند سه شنبه ۱۳ فروردین. معما شوند

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حاضر «جیغ بدون صدای» محسن سالاری، پیمان محسنی، سارا ذاکری نژاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد هادی عطایی ورزشی می کنند. ضمناً امیرشهر تگیلو سرپرست سرمایه گذاری، سید عماد امیری سرپرست ساخت، علی کزگر طراح آفتاب، خدیجه عطایی طراح لباس، مهدی دفیعی طراح پوستر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابچه، امیرحسین انصافی نوازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضا رضایی. ، دستیار طراحی، تولید دیگری اجزا اجرایی هستند.

این حاضر کدام ممکن است اخیراً در بخش ظاهر شدن جشنواره بین‌المللی تئاتر آموزشی به دست آورد شد، در بخش طراحی جشنواره تئاتر از دوام سودآور به کسب جوایز اول، دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوم ظاهر شدن شخص، رتبه سوم کارگردانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رتبه اول موسیقی شد. نورپردازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی صحنه نیز احترام تبدیل می شود.

محمد هادی عطایی کدام ممکن است در تعدادی از سال فعلی شناخته شده به عنوان بازیگر تدریجی چندین سرمایه گذاری نمایشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیونی حضور داشته است در دلیل مختصری اجتناب کرده اند این حاضر اظهار داشت: {در این} تأثیر تمام گروه امتحان شده می کنند اسنادی را نماد دهند کدام ممکن است سال ها هیچکس به آن است ردیابی نکرده است. برای فناوری جدید فوق العاده غیرمعمول است.

تئاتر «فریاد خاموش» اجتناب کرده اند ۲۳ فروردین ماه ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت بلیت آن ۴۰ هزار تومان است.

حاضر «بی خوابی» به نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی سعید هاشمی پور کدام ممکن است در هفته های فعلی در تالار سایه حاضر داده می شد، جمعه ۱۸ فروردین ماه به کار شخصی نوک می دهد.

در جاری حاضر حاضر های «دکتر نون زنش را تا حد زیادی اجتناب کرده اند مصدق {دوست دارد}» به کارگردانی هادی مرزبان در سالن بی نظیر «هملت بوشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم بوشتاکوهی در تالار چارسو، «خماری» امین بهروز در تالار قشقایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید «بی خوابی» ساخته سعید هاشمی پور. میزبان دوستداران تئاتر در تئاتر سایه شهر.