فریلنسرهای جوان در دنیا نمره قبولی می گیرند/ما فقط انتقاد نمی کنیم


به گزارش خبرنگار مهر، تیم ایران در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان که روزهای ۲۴ تا ۲۶ مردادماه در صوفیه بلغارستان برگزار شد، با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز قهرمانی سال گذشته خود را تکرار کرد. رقابت.
در همین زمینه یکی از ملی پوشان سابق کشتی آزاد کشورمان به نام هادی حبیبی که سال ها به عنوان مربی و سرپرست در کادر فنی حضور داشت به خبرنگار مهر گفت: چندی پیش از عملکرد تیم نوجوانان انتقاد کردم. قهرمانی جهان ایتالیا و چهارمین عنوان قهرمانی را به دست آورد، در واقع به ضعف سرمربی این تیم یعنی مجید ترکان اشاره کرد و برخی از همکاران گفتند نباید چنین بیانی می کردم اما اگر انتقاد می شد مردم کشت گرفته اند، این نشانه نگرانی و دلسوزی برای کشت است، چرا که باید همواره به نقاط ضعف اشاره کرد، باید به تک تک اعضای تیم ملی، کادر فنی و مسئول اطلاع رسانی شود، معتقدم مطرح کردن واقعیت ها در نهایت می تواند منجر به موفقیت شود. ورزش ملی کشورمان، ورزشی که همه از آن انتظار مدال و افتخار دارند. وی افزود: اگر عملکرد تیم به همین دلیل مورد انتقاد قرار می گیرد باید از تمامی اعضای تیم در حین موفقیت و پیروزی تقدیر و تشکر کرد که در این زمینه باید به عملکرد فریلنسرهای جوان در جهان بلغارستان اشاره کنم که واقعا دلچسب و خواستنی بود هر چند از بعضی ها خیلی انتظار می رفت تیم ملی می توانست مدال های زیباتری کسب کند البته برخی دیگر نیز با فرم عالی ظاهر شدند و کشتی های درخشان و بسیار درخشانی به نمایش گذاشتند که مدال طلا و قهرمانی را کسب کردند عنوان.
حبیبی در پایان گفت: البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که غیبت تیم روسیه در کیفیت مسابقات تاثیرگذار بود اما نباید از تلاش کادر فنی و استقلالی غافل شد. البته آینده متعلق به این کشتی گیران جوان است که باید به زودی جای بزرگان تیم ملی بزرگسالان را بگیرند. در نتیجه باید به گونه ای حمایت و هدایت شوند تا شاهد درخشش و قهرمانی آنها در مسابقات جهانی و المپیک آینده باشیم.