فورد سفارشات موستانگ Mach-E را برای مدل سال ۲۰۲۳ هفته آینده باز خواهد کرد


فورد قرار است سفارشات موستانگ Mach-E را برای مدل ۲۰۲۳ پس از فروخته شدن تریم های ۲۰۲۲ باز کند. از ۳۰ آگوست این فرصت را خواهید داشت که یکی از خودروهای برقی را سفارش دهید. علاوه بر این، فورد برخی از تغییرات قیمت، محدوده و سایر تغییرات را اعلام کرده است.

در پاییز امسال، خودروهای ممتاز Mach-E که دارای باتری دوربرد هستند، بردی معادل ۲۹۰ مایل در مدل‌های چهارچرخ متحرک برآورد شده توسط EPA دارند. این یک پیاده روی ۱۳ مایلی است. در همین حال، فناوری کمک راننده Co-Pilot360 فورد اکنون در تمام تریم ها استاندارد است.

اگر مدل پریمیوم با باتری دوربرد یا GT Performance Edition را انتخاب می کنید، می توانید پکیج Mustang Nite Pony را انتخاب کنید. اینها شامل چرخ‌های ۱۹ اینچی مشکی براق با نشان پونی مشکی، جلو و عقب مشکی زیر بدنه، تزئینات درها و درپوش‌های مشکی آینه مشکی برای تریم پریمیوم است. این پکیج رینگ‌های ۲۰ اینچی مشکی و نشان GT مشکی را برای GT Performance Edition آورده است. با این بسته همچنان می توانید هر رنگ خارجی را انتخاب کنید.

دو رنگ جدید برای انتخاب وجود دارد: متالیک خاکستری کربنی و متالیک آبی بخاری. آنها ماده تاریک خاکستری و نقره ای را با آبی سرد جایگزین می کنند. تریم کالیفرنیا Route 1 تنها به عنوان یک آپشن AWD در دسترس خواهد بود، زیرا فورد بر اساس تقاضای مشتری گزینه دیفرانسیل عقب را غروب می کند. در همین حال، فورد سقف مشکی را با سانروف پانوراما در نسخه های GT و GT Performance جایگزین خواهد کرد.

همانطور که در دنیای خودرو (و بسیاری از صنایع دیگر در حال حاضر)، قیمت Mach-E برای سفارشات جدید از روز سه شنبه افزایش خواهد یافت. فورد می گوید این به دلیل “افزایش قابل توجه هزینه مواد، فشار مداوم بر زنجیره های تامین کلیدی و شرایط بازار به سرعت در حال تحول” است. همانطور که Elektrek اشاره می کند، افزایش قیمت در تریم های ۲۰۲۲ بین ۲۶۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار است. به این ترتیب، موستانگ Mach-E از MSRP 46895 دلار (شامل تحویل یا مالیات) برای مدل دیفرانسیل عقب استاندارد شروع می شود.