فید رویداد زنده Spotify رونمایی شد: هنرمند مورد علاقه شما چه زمانی در تور است؟


Spotify مرکز کنسرت قدیمی خود را گسترش داده است تا یافتن اطلاعات و بلیط برای رویدادهای زنده در مکان شما را آسان تر کند. Stream Services دایرکتوری هایی را برای این هاب از شرکای بلیط از جمله Ticketmaster، AXS، DICE، Eventbrite و See Tickets تولید می کند که اکنون فیدهای رویداد زنده نامیده می شود. در اوج قرنطینه COVID-19، Concert Hub به کاربران کمک کرد اجراهای خانگی یا استودیویی، ضبط پادکست و سایر اجراهای آنلاین را پیدا کنند. مشخص شد که Spotify به طور همزمان در حال مطالعه رفتار کاربر است.

سم شریدان، مدیر محصول در Live Events Discovery، گفت Spotify دو سال گذشته را صرف مطالعه صنعت موسیقی و کاربران آن کرده است. یکی از مهم‌ترین رفتارهایی که این شرکت پیدا کرد این بود که طرفداران با هنرمندان روی پلتفرم ارتباط برقرار می‌کردند و سپس از جستجوی لیست‌های کنسرت یا دنبال کردن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی برای ماندن در بالای هر تاریخ تورهای آینده خودداری کردند. شریدان گفت: “ما فکر می کنیم فید رویداد زنده فرصتی برای کمک به بستن این حلقه است.”
آ

اگر رویدادهای زنده را در برنامه خود نمی بینید، فقط “رویدادهای زنده” را جستجو کنید. لیستی از تمام نمایشگاه های منطقه خود را مشاهده می کنید و با کلیک بر روی هر یک از آنها به پیوندی هدایت می شوید که در آن می توانید بلیط را پیدا و خریداری کنید. اگر هنرمندی که به او گوش می دهید تاریخ تور آینده داشته باشد، Spotify رویدادهای برنامه را در حین گوش دادن به شما نشان می دهد. اسپاتیفای همچنین یک ابزار پیام‌رسانی جدید توسعه داده است که می‌تواند بر اساس عادت‌های شنیداری‌تان از کنسرت‌های آتی آگاه شوید. نگران نباشید – می توانید تنظیمات برگزیده اعلان خود را تغییر دهید تا در صورت عدم تمایل مجبور به دریافت پیام نباشید.

شریدان می گوید Spotify سعی خواهد کرد کاوش رویدادهای بیشتری را مستقیماً در برنامه ادغام کند و آن را با تجربه شنیداری بیشتر ترکیب کند، بنابراین احتمالاً در آینده شاهد به روز رسانی های بیشتری برای رویدادهای زنده خواهیم بود.