فیسبوک قابلیت کشتی reels اجتناب کرده اند پلتفورم های فردی ثالث را تحمیل کرد: الهام بخش مشتریان به کشتی ریلز


فیسبوک در جاری برداشتن گام عکس برای الهام بخش مشتریان به تحمیل محتوای بی نظیر برای تقلید اجتناب کرده اند TikTok است. این نمایندگی خوب عملکرد جدید “Reels Sharing” را راه اندازی شد کرده {است تا} به مشتریان این سیستم های فردی ثالث اجازه دهد مستقیماً در Facebook Reels پست کنند.

فیسبوک در یک واحد پست وبلاگ نوشت، این {به روز} رسانی به بهبود دهندگان fb اجازه می دهد به همان اندازه خوب “دکمه Reels” را به این سیستم شخصی اضافه کنند به همان اندازه مشتریان بتوانند همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ابزارهای اصلاح Reels کلیپ ها را روی به Reels کشتی کنند. یکی اجتناب کرده اند اولین بهبود دهندگانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند این عملکرد استفاده می تنبل Smule است کدام ممکن است خوب این سیستم ترجیح کارائوکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های اصلاح ویدیو Vita را انتخاب کنید و انتخاب کنید VivaVideo تحمیل می تنبل.

این حرکت سیگنال عکس اجتناب کرده اند اهمیت روزافزون Reels است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه چگونه fb سعی کرد شبیه به کتاب ورزشی را کدام ممکن است برای Stories استفاده می کرد، قرض بگیرد. فیس‌بوک در ماه‌های فعلی Reels را به تقریباً بهً تمامی بخش‌های ارائه دهندگان شخصی سوق داده است، مناسب چون آن است با توجه به Stories کدام ممکن است اسنپ چت رقیب بی نظیر آن محسوب می‌شد، این کار را انجام داد. اکنون، همراه خود شکست مشتریان فیس‌بوک در برابر این TikTok، مدل زاکربرگ، مدیرعامل متا، سهم بزرگی در موفقیت Reels داشته است. او پاییز قبلی اظهار داشت کدام ممکن است Reels “به ابعاد Stories برای محصولات ما ضروری است” را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم جهت ارائه دهندگان آن برای توسل به مشتریان جوانی، “ستاره شمالی” این نمایندگی است.

با این حال الهام بخش مشتریان به حاضر محتوای بی نظیر، ۹ ساده کلیپ های TikTok، به همان اندازه حدودی برای این نمایندگی خوب مشکل {بوده است}. اینستاگرام کدام ممکن است تمدید شده ترین قرقره ها را دارد، خوب سال پیش گفتن کرد کدام ممکن است واترمارک کردن سایر این سیستم های ویدیویی را متوقف می تنبل، با این حال این سرویس همچنان همراه خود TikToks بازیافتی پر است. از جمله دکمه Dates به سایر ابزارهای تحمیل محتوا به مستعد ابتلا به ضرر را خوب شبه رفع نمی شود، با این حال ممکن است به انتقال کلیپ های جدید ساخته نشده توسط TikTok کمک تنبل.