فیس بوک در حال آزمایش کانال های صوتی ناسازگار در بخش گروه است


فیس بوک در حال آزمایش یک ویژگی صوتی جدید برای گروه ها است. این شرکت در حال آزمایش کانال‌های صوتی است که چت‌های صوتی مشابه Discord را به گروه‌ها می‌آورد که فیسبوک در یک پست وبلاگ به اشتراک گذاشته است.

فیس بوک در حال حاضر یک ویژگی صوتی برای گروه های دارای اتاق دارد. اما برخلاف این قابلیت که برای یک بار چت صوتی است، کانال های صوتی مکان های اختصاصی هستند که اعضای گروه می توانند در هر زمان با یکدیگر صحبت کنند، مانند Discord.

این تغییر یکی از به‌روزرسانی‌هایی است که رسانه‌های اجتماعی در حال آزمایش هستند. این شرکت همچنین در حال آزمایش انواع دیگری از «کانال‌ها» است، که اساساً زیر گروه‌های هر گروه فیس‌بوک هستند که در آن اعضا می‌توانند در مورد موضوعات خاص بحث کنند. کانال‌های چت اجتماعی وجود دارند که رشته‌های پیام گروهی را در موضوعات مرتبط با یک گروه خاص سازماندهی می‌کنند. و همچنین کانال های خوراک انجمن که مکان های موضوعی در گروه هستند.

فیس بوک همچنین در حال آزمایش نوار کناری جدیدی است که تمام گروه های کاربران را در برنامه خود برجسته می کند (و میانبرهای اختصاصی برای ایجاد کانال های جدید دارد). در حال حاضر، همه این ویژگی‌ها آزمایش‌هایی هستند که فقط برای زیرگروه کوچکی از کاربران در دسترس خواهند بود، اما این شرکت می‌خواهد تغییرات گسترده‌تری را در طول زمان ارائه دهد.

به‌روزرسانی‌ها زمانی ارائه می‌شوند که فیس‌بوک به دنبال تغییرات عمده در برنامه اصلی خود است. این شرکت در حال کار بر روی یک طراحی مجدد گسترده برای تغییر فیدهای کاربران به جای طراحی های اجتماعی موجود در مورد توصیه های مبتنی بر هوش مصنوعی است. در همان زمان، یک نوار کناری جدید برای اطمینان از برجسته شدن گروه ها و دسترسی آسان پس از تغییر فید برنامه اصلی وجود دارد.