فیلمبرداری دومین فیلم سینمایی تپه شنی به صورت آنلاین آغاز شد


دنیس ویلنوو برای شروع فیلمبرداری «تلماسه: قسمت ۲» به آراکیس (صحرای خیالی کتاب های «دون») بازگشته است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، فیلمبرداری فیلم سینمایی «تلماسه ۲» از روز گذشته آغاز شده است. ویلنوو دنباله فیلم را در لوکیشنی در بوداپست، ابوظبی، اردن و ایتالیا فیلمبرداری می کند.

فیلم دوم بر اساس قسمت دوم کتاب اول «تلماسه» ساخته شده است. ویلنوو پیش از این گفته بود که قصد دارد سه گانه ای از “تلماسه” بسازد و انتظار می رود دو فیلم بلند اول بر اساس رمان “تلماسه: سیاره صحرا” و قسمت سوم بر اساس “مسیح تپه – لرد” ساخته شود. . سیاره کویر».

تیموتی شالامه، زندایا، ربکا فرگوسن، خاویر باردم، استلان اسکاسگارد از فیلم اول نیز در فیلم دوم حضور دارند و کریستوفر واکن، فلورانس پیو و لیا سیدو به آنها پیوستند. گفته می شود آستین باتلر بازیگر نقش الویس پریسلی نیز بازیگر فیلم «الویس» است. هانس زیمر آهنگساز فیلم و گرگ فریزر فیلمبردار فیلم نیز از فیلم اول باقی ماندند.

در خلاصه داستان رسمی که توسط برادران وارنر و لجندری تهیه شده است، آمده است: «تلماسه: قسمت ۲» سفر حماسی پل آتریدس را دنبال می کند که دوباره با چانی و فریمن متحد می شود. راه جنگ او انتقام از توطئه گرانی است که خانواده اش را نابود کردند. در مواجهه با انتخابی بین عشق زندگی خود و سرنوشت دنیا، او برای فرار از آینده وحشتناکی که فقط می تواند تصورش را بکند تلاش می کند.

اولین فیلم «تلماسه» پاییز سال گذشته در سینماها اکران شد و با استقبال منتقدان روبرو شد. این فیلم که با بودجه ۱۰۸ میلیون دلاری ساخته شد، ۴۰۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و نامزد ۱۰ جایزه اسکار شد و جوایزی را برای موسیقی، صداگذاری، تدوین، فیلمبرداری، طراحی تولید و جلوه های بصری دریافت کرد. اهدا شد.

قسمت دوم این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ در سینماهای آمریکا اکران شود.