فیلم ها و سریال های ترکی در آمریکای لاتین محبوب هستند – تئاتر آنلاین


مدتی است که استقبال و تقاضا از سریال های ترکی در سراسر جهان رو به افزایش بوده است، اما امروزه آمریکای لاتین بزرگترین طرفدار برنامه های سرگرمی ترکی است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از سازمان بهداشت جهانی هرزهاین روزها بینندگان سریال های ترکی بیشتر یک جا می مانند ۵۴۰۰ مایل ها (۸۷۰۰ کیلومتر) از کشور مبدأ خود دور هستند. شهرهای لاتین بوئنوس آیرز تا جایی که سانتیاگو، آنها بزرگترین مبتکر سریال های ترکی هستند و اغلب به سراغ نمایش هایی می روند که بر ارزش های خانوادگی تمرکز دارد.

بیشتر از همه چیزی که لاتینی ها در سریال های ترکی به دنبال آن هستند، مسائل فرهنگی است.

در ۲ سال گذشته، تقاضای جهانی برای برنامه های تلویزیونی ترکیه ۴۴ درصد افزایش یافته است و بیشترین تقاضا در بین آنها مربوط به بینندگان ساکن در آمریکای لاتین است.

در بازارهای آمریکای لاتین تقاضا برای فیلم ها و سریال های ترکی حداقل دو برابر شده است و در این میان آرژانتین پیشتاز است و تقاضا برای تماشای سریال های ترکی امروز ۴ برابر تابستان ۲۰۲۰ است.

در میان سریال‌های ترکیه‌ای جدید که در آرژانتین با موفقیت به نمایش درآمده است، سریال «هارکای» (تردید یا «همه جا») با ۱۰ برابر تقاضای بیشتر از سریال‌های دیگر پرمخاطب‌ترین سریال بوده است. مخاطبان این درام عاشقانه دو برابر دیگر سریال های موفق «مرو باگیا کو خیل» شده اند. این سریال یک داستان عاشقانه بر اساس انتقام بین دو خانواده است خوشحال و اصلان بها توضیح می دهد.

یک موضوع مشترک در بسیاری از این سریال ها؛ در ژانر درام یا کمدی یک ماجراجویی عاشقانه است.

در این میان برنامه عرضه غذاهای ترکی به بازار لاتین با نام «قدرت عشق: آمریکای لاتین» نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. این برنامه در ترکیه برای بازار آمریکای لاتین ساخته شده است. این واقعیت این برنامه شرکت کنندگان را از سراسر آمریکای لاتین دعوت می کند تا در خانه هایی زندگی کنند که ساکنان واقعی ترکیه هستند و هر هفته یک زوج به یک سفر عاشقانه به خانه ای در گوشه ای از ترکیه می روند.

این برنامه یک عنصر توریستی دارد یک تماشاگر طوری طراحی شده که دوست دارند واقعی تر ترکیه را بشناسید.