فینوپیا توکن NFT را منتشر کرد و از پلتفرم تبادل رونمایی کرد


در حاشیه جشنواره توسعه گردشگری ایران باستان، بستر انتشار و تبادل توکن های یکتا بر اساس فنوپی واقعی با رویکرد خلاقانه و دانش بنیان در دانشگاه علم و فرهنگ ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک فینوپیا، امیرعباس امامی، رئیس هیئت مدیره فینوپیا با معرفی پلتفرم انتشار و تبادل توکن منحصر به فرد فینوپیا (NFT) گفت: کتابی است بدون امضای نویسنده.

دو کتاب بدون امضا ارزش جسمی و روحی یکسانی دارند و قابل تعویض هستند، اما وقتی امضای یک فرد مجاز مانند نویسنده کتاب در کتاب ثبت می شود، جلد کتاب با کتاب های دیگر متفاوت است.

امامی افزود: توکن های یکتا به دلیل فناوری بلاک چین دارای ویژگی های جذابی هستند و می توان از آنها برای اهداف مختلفی مانند ایجاد دارایی های دیجیتال، ایجاد اسناد دیجیتال، ایجاد گواهی های دیجیتال و ایجاد قراردادهای دیجیتال استفاده کرد.

بهترین ویژگی این توکن ها این است که قابل برنامه ریزی هستند و می توانند عملاً در هر توافق احتمالی گنجانده شوند. به لطف فناوری بلاک چین. این توکن ها فراموش نشدنی، محدود هستند و می توانند احراز هویت شوند و به راحتی قابل انتقال باشند.

امیرعباس امامی گفت: برای آشنایی ذی نفعان با حوزه توکن های منحصر به فرد برنامه های متنوعی داریم که خوشبختانه کشور از نظر نیروی انسانی مستعد و فرصت های تجاری در دو بخش خصوصی و دولتی از پتانسیل بالایی در این زمینه برخوردار است.

امامی در خصوص بازار تک توکن فینوپیا، مهمترین کارکرد این پلتفرم را ایجاد ارزش در اقتصاد هنر، گردشگری و صنایع دستی دانست.

این ظرفیت در گروه فینوپیا وجود دارد که مشاوره حقوقی، فنی، اقتصادی و حرفه ای در زمینه تامین مالی جمعی منافع عمومی، تامین مالی جمعی خرید آثار ملی به منظور نوسازی و نگهداری، حفظ و نگهداری بناهای تاریخی ارائه می کند. اشاعه مناسب آثار ملی و میراث فرهنگی در آثار، موزه ها و مراکز فرهنگی بین المللی، فروش آثار هنری به صورت فردی یا جمعی و ایجاد بازار دوم آنها، توسعه گردشگری فرا مجازی تعاملی، توسعه گردشگری و بازی های فرهنگی متمرکز. میراث کشور، فروش صنایع دستی دارای گواهینامه جهانی، فروش مصنوعات ملی معتبر دیجیتال و غیر دیجیتال، ثبت شناسنامه دیجیتالی بین المللی میراث فرهنگی، فروش مستقیم و بی وقفه بین المللی صنایع دستی و هنر برای گام برداشتن در راستای توسعه آثار ارزش آفرین. این فناوری در کشور است.

رئیس هیئت مدیره فنوپیا در پایان با اشاره به امنیت بالای پلتفرم NFT فنوپیا افزود: بازار توکن منحصر به فرد فنوپیا بستری امن و مطمئن را برای ایجاد و مبادله توکن های NFT فراهم می کند که در آن تمامی ذینفعان از جمله هنرمندان مبادله خواهند کرد. دارایی آنها

اولین مراسم توسعه گردشگری ایران باستان با بینش مبتنی بر خلاقیت و دانش روز سه شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عزت الله ضرغامی و رئیس مرکز برگزار شد. ، پرویز کرمی. و دبیر توسعه فناوری نرم و صنایع خلاق.

در حاشیه این مراسم از ۷ کسب و کار نوپا ایرانی با هدف هماهنگی محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد که بازار مبادلات تک نماد فینوپیا یکی از این موارد بود. . کسب و کار.