قاضی خطوط هوایی یونایتد را تعلیق می کند تا کارکنان محافظت نشده را در مرخصی نگه داردفورث ورث ، تگزاس (نکسستار) – کارکنان خطوط هوایی یونایتد که از یک شرکت هواپیمایی به دلیل مسئولیت پوشش آن شکایت می کنند ، زمان بیشتری برای تشکیل پرونده خود خواهند داشت. یک قاضی فدرال در تگزاس به یونایتد دستور داد در صورتی که کارگران بدون بیمه از واکسیناسیون اجباری علیه ویروس کرونا درخواست کمک می کنند ، در مرخصی بدون حقوق قرار نگیرند.

قاضی گفت که این دستور اجباری است زیرا اتحادیه قول داده است که قبل از نهایی شدن این پرونده در مورد کارگران غیرمسلح اقدامی انجام ندهد. به گزارش CNN Business ، خطوط هوایی یونایتد بیانیه ای در مورد این تصمیم صادر کرد:

“شرایط واکسیناسیون در حال کار است و تقریباً همه کارگران آمریکایی تصمیم به تیراندازی گرفته اند. با تأیید تعداد کارکنان ما برای اقامت ، ما در حال کار بر روی گزینه هایی هستیم که خطرات سلامتی و ایمنی آنها را کاهش می دهد ، و همچنین سیستم های آزمایش جدید ، شغل قرار دادن پروتکل های زمان و پوشش. “

مدیر عامل یونایتد ، اسکات کربی ، روز چهارشنبه در هنگام حضور در CBS گفت که 99.7 درصد از کارکنان واکسینه شده اند. کربی گفت: “ای کاش می توانستیم به 100٪ برسیم ، اما از 67،000 کارمند آمریکایی ما 232 نفر واکسینه نشده اند.” آنها اکنون مراحل فسخ را طی می کنند. “

کربی در پاسخ به سوالی در مورد کارکنان شرکت هوستون و ممنوعیت فرمان واکسیناسیون گرگ ابوت فرماندار تگزاس ، گفت که آزمایش فرمان اجرایی فرماندار بر خلاف دستورالعمل های فدرال به اندازه شرکت دیگر مانعی برای یونایتد نیست. کربی توضیح داد: “ما قبلاً به 99.7 درصد رسیده ایم.” “این در آینه عقب در پشت ما قرار دارد. ما نباید بیش از حد بر روی معنی کوتاه مدت تمرکز کنیم ، زیرا همه ما قبلاً واکسینه شده ایم.”

کربی گفت که این فاجعه پس از شروع نامه نگاری به خانواده های همه کارگرانی که در طول مرگ فزاینده ناشی از کرونا در بهار 2020 جان خود را از دست دادند ، فاجعه شخصی بود. مرگ یک خلبان 57 ساله در طول مجموعه ای از موارد دلتا باعث شد او پیشنهاد کند تغییر در خط مشی شرکت

در 6 اوت ، خطوط هوایی یونایتد به کارکنان خود اطلاع داد که این شرکت برای واکسیناسیون به کارکنان خود نیاز دارد و این امر بر افرادی که این کار را انجام نمی دهند ، تأثیر خواهد داشت. قبل از مهلت 27 سپتامبر ، خطوط هوایی یونایتد گزارش داد که بیش از 97 of از کارکنان واکسینه شده اند ، به استثنای تعداد معدودی از معافیت ها.

تگزاس و آمریکن و ساوت وست ایرلاینز روز سه شنبه گفتند که از دستورالعمل های بایدن پیروی می کنند که کارفرمایان و 100 کارفرما یا بیشتر را ملزم به واکسیناسیون یا آزمایش هفتگی برای COVID می کند.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

بیشتر از NEWS10

  • قاضی خطوط هوایی یونایتد را تعلیق کرد تا کارکنان غیر مسلح را در مرخصی نگه دارد
  • به روز رسانی: مرد تروایی به جرم قتل در تیراندازی 2015 محکوم شد
  • بررسی برنامه تلاش رستوران نیویورک
  • چرا آمریکایی ها شغل خود را به تعداد بی سابقه رها می کنند؟
  • الیزابت اسمارت: دیگران مانند گابی پتیتو “شایسته یافتن همه چیز هستند”

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید