قانون‌گذاران دموکرات از قانون‌گذاران فدرال می‌خواهند مصرف انرژی و آلودگی محیط‌زیست استخراج ارز دیجیتال را ردیابی کنند.


دموکرات های کنگره از آژانس حفاظت از محیط زیست و وزارت انرژی می خواهند که به گسترش اخیر استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده رسیدگی کنند. سناتور الیزابت وارن و پنج قانونگذار دیگر در نامه‌ای که روز جمعه (از طریق گاردین) ارسال شد، گفتند که این دو آژانس باید با هم همکاری کنند تا شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال را ملزم به افشای مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای خود کنند.

این درخواست پس از آن مطرح شد که این گروه اخیراً تحقیقاتی را که در اوایل سال آغاز شده بود، تکمیل کرد. بر اساس این نامه، داده های جمع آوری شده از هفت شرکت بزرگ معدنی ایالات متحده از جمله Stronghold، Bitfury و Riot نشان می دهد که آنها می توانند در مجموع بیش از ۱ گیگاوات برق مصرف کنند. به عبارت دیگر، تقریباً برای تأمین برق تمام ساختمان های مسکونی در هیوستون کافی است.

وارن و سایر قانونگذاران می گویند که نگران این هستند که این همه مصرف انرژی برای محیط زیست و مصرف کنندگان چه معنایی دارد. در مورد اولی، آنها اشاره می کنند که داده های آلایندگی سه شرکت مورد بررسی نشان می دهد که آنها سالانه حدود ۱.۶ میلیون تن CO2 یا معادل انتشار حدود ۳۶۰۰۰۰ خودرو منتشر می کنند. در نامه آمده است که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین از مقادیر زیادی برق استفاده می‌کنند که می‌تواند برای سایر مصارف نهایی اولویت‌دار که به اهداف برق‌رسانی و آب و هوای ما کمک می‌کنند، مانند جایگزینی کوره‌های خانگی با پمپ‌های حرارتی استفاده شود.

در مورد دوم، قانونگذاران به مطالعه سال ۲۰۲۱ دانشگاه کالیفرنیا، برکلی استناد کردند که تخمین زد که استخراج ارز دیجیتال در شمال ایالت نیویورک، قبض برق سالانه را حدود ۱۶۵ میلیون دلار برای مشاغل کوچک و ۷۹ میلیون دلار برای مصرف کنندگان افزایش می دهد. علاوه بر این، آنها می گویند که تحقیقات آنها حتی میزان کامل تأثیر استخراج کریپتو بر مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده را نشان نمی دهد. آنها خاطرنشان کردند: «هیچ یک از شرکت ها اطلاعات کامل و کاملی را در پاسخ به سؤالات ما ارائه نکردند.

در این نامه آمده است: «نتایج تحقیق ما، که داده‌های تنها از هفت شرکت جمع‌آوری کرد، نگران‌کننده است، زیرا این داده‌های محدود تنها نشان می‌دهد که ماینرهای کریپتو کاربران بزرگی از انرژی هستند که مقادیر قابل توجهی – و به سرعت در حال رشد – را منتشر می‌کنند.» کربن.» این گروه می‌گوید با الزام شرکت‌های استخراج کریپتو برای افشای میزان مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای، EPA و وزارت انرژی می‌توانند داده‌های بهتری را برای اطلاع‌رسانی تصمیم‌های سیاستی آینده به قانون‌گذاران ارائه دهند. آژانس‌ها تا ۱۵ اوت فرصت دارند به این درخواست پاسخ دهند.