قم میزبان «فصل شیدایی» – تئاتر آنلاین


نمایش میدانی «فصل شیدایی» به کارگردانی سعید اسماعیلی و تهیه کنندگی علیرضا کهفر از هفتم مهرماه برای اولین بار در شهر مقدس قم روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوز، بیست و یکمین دوره نمایش بزرگ میدانی «فصل شیدایی» از ۱۸ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در شهر مقدس قم روی صحنه می رود.

نمایش بزرگ «فصل شیدایی» هر شب در استان قم میزبان ۶ تا ۸ هزار تماشاگر است. این نمایش روایتی مستقیم از ۳ فصل «انبیا»، «اولیای اسلام» و «معاصر» است که سیر نزول حضرت آدم تا قیام امام زمان (عج) را مرور می کند.

از ویژگی های منحصر به فرد این نمایش، بومی سازی داستان آن بر اساس وقایع تاریخی و مذهبی شهر محل برگزاری آن است و نمایش شهر مقدس قم نیز از ویژگی های آن است.

رسلت بوذری نویسنده نمایش بزرگ «فصل شیدایی» نیز به عنوان راوی در این نمایش حضور دارد.

«فصل شیدایی» تا کنون دو بار مفتخر به دریافت جایزه مهم ترین رویداد هنری سال شده و با دیده شدن بیش از سه میلیون نفر عنوان «محبوب ترین» اثر تئاتری کشور را از آن خود کرده است. پس از اجرا در ۲۰ شهر کشور.

نمایش بزرگ «فصل شیدایی» محصول «سازمان هنری رسانه اوز» است که به همت «موسسه مهنا» به عنوان مجری طرح به سفارش ستاد کنگره ملی شهدای استان قم به روی صحنه می رود. .