“قوی و آماده:” نیروی دریایی آمریکا 246 سالگی خود را جشن می گیرد(WWTI) – امروز ، در سطح ملی ، جانبازان ، جانبازان ، خانواده ها و جوامع تولد نیروی دریایی ایالات متحده را جشن می گیرند.

13 اکتبر 2021 ، 246 مین سالگرد نیروی دریایی است. امسال ، موضوع جشن تولد نیروی دریایی “مقاوم و آماده” است ، که سازمان دهندگان ادعا می کنند درباره تاریخ نیروی دریایی و “بازیابی بلایا” صحبت می کنند که شامل فاجعه جاری کووید -19 می شود.

روز تولد نیروی دریایی در سال 1972 توسط دریاسالار المو آر زوم والک ، فرمانده عملیات نیروی دریایی به رسمیت شناخته شد. از آن زمان ، هر رئیس ستاد نیروی دریایی جشن کل ارتش را تشویق کرده است.

با این حال ، زمانی که نیروی دریایی در 13 اکتبر 1775 تشکیل شد ، به نیروی دریایی قاره معروف شد. این کشتی توسط پارلمان سرزمین اصلی ساخته شد و شامل دو کشتی با ده تفنگ حامل ، به همین تعداد اسلحه چرخان و خدمه 80 نفر بود.

نیروی دریایی قاره ای دو سال پس از انقلاب آمریکا منحل شد. نیروی دریایی در سال 1794 دوباره راه اندازی شد.

در حال حاضر ، نیروی دریایی “پیشرفته ترین نیروی پایگاه آمریکا” در نظر گرفته می شود. این تیم همچنین چهار “ویژگی” اصلی را دنبال می کند که شامل برنامه ریزی ، پاسخگویی ، صداقت و سرسختی است.

در سال آینده ، نیروی دریایی ایالات متحده تخمین می زند که در مجموع 346200 خدمتکار در نیروی دریایی ثبت نام خواهند کرد. این شامل هشت وکیل مدافع و 37 معاون رئیس جمهور است.

دریادار مایک گیلدای ، رئیس عملیات دریایی فعلی و همسرش صبح روز چهارشنبه پیام تولد خود را به نیروی دریایی ارتش تحویل دادند. آدرس کامل را در پخش کننده زیر مشاهده کنید:

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید