قیمت گوشی‌های سلول فعلی دسترس در بازار، مورخ ۲۰ فروردین


قابلیت های گوشی های خوب این تجهیزات ها را {به بخشی} جدایی ناپذیر اجتناب کرده اند مسکن ما تغییر کرده است. برقراری تصمیم صوتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویری، پیوستن به آنلاین، دنیای آنلاین ما، ضبط فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند صدها اپلیکیشن اجتناب کرده اند جمله امکاناتی است کدام ممکن است این تجهیزات تعدادی از اینچی حاضر می تدریجی.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، امروزه تمامی گروه جهان را مشتریان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنبال کنندگان گوشی های خوب نمایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این رو متنوع اجتناب کرده اند نمایندگی ها همراه خود ساخت تجهیزات های جالب، ارزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قادر مطلق جستجو در افزایش درآمد شخصی اجتناب کرده اند این بازار ارزشمند است بوده اند. {در این} گزارش قصد داریم به تجزیه و تحلیل قیمت گوشی دسترس در بازار هر روز بپردازیم، فینال قیمت گوشی دسترس در بازار در گذشته تاریخی ۲۰ فروردین ماه را در اختیار خواهید کرد اعضای خانواده قرار می دهیم.

*تمامی قیمت ها تومان*
در لیست های زیر قیمت تمامی مانکن های دارای گارانتی اصلی همراه خود شبیه به قیمت مورد تایید نمایندگی گارانتی حاضر شده است کدام ممکن است در واقع قابل دستیابی است قیمت مانکن همراه خود گارانتی های مختلف نیز منحصر به فرد باشد. تمامی مانکن ها دارای مدل ای هستند کدام ممکن است برای ادغام کردن گارانتی نمی شود کدام ممکن است همراه خود قیمت بودجه تری دسترس در بازار به کالا می رسد.

قیمت گوشی های سامسونگ

در جاری حاضر مهمترین مانکن سامسونگ دسترس در بازار جهانی، پرچمدار سری گلکسی نوت ۲۰ اولترا است. با این حال بروزترین tp-date مانکن های سامسونگ ۲ پرچمدار بودجه قیمت گلکسی A71 را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلکسی A52 همراه خود قیمت صحیح هستند. با این حال یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین گوشی های سامسونگ گلکسی A51 است.

دوربین پشتی سه گانه در گلکسی A50 نیز در مانکن A51 جای شخصی را به دوربین چهارگانه داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این افزایش انواع دوربین ها باعث افزایش دقت عکسبرداری نیز شده است. اگر قصد کسب گوشی های پرچمدار را ندارید، این محصول کدام ممکن است در کلاس متداولسامسونگ قرار خواهد گرفت، امکان صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید جذابی برای گرفتن {خواهد بود}. لیست زیر برای ادغام کردن قیمت سامسونگ A51 نیز می باشد.

به همان اندازه به درست در این لحظه چندین گوشی اجتناب کرده اند سری A ساخت شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا این نمایندگی مانکن عکس را راه اندازی شد کرده است. این مانکن اجتناب کرده اند گوشی سامسونگ a32 عنوان دارد کدام ممکن است در ۲۲ ژانویه ۲۰۲۱ افشا شد.

در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های سامسونگ دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۳۱,۷۰۰,۰۰۰_۳۱,۲۰۰,۰۰۰ Galaxy S21 Ultra 5G 256GB
۲۶,۹۰۰,۰۰۰_۲۶,۵۰۰,۰۰۰ Galaxy S20 Ultra 5G 128GB
۲۵,۵۰۰,۰۰۰ – ۲۵,۲۰۰,۰۰۰ Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB
۱۵.۸۰۰.۰۰۰_۱۵.۵۰۰.۰۰۰ Galaxy S20 FE 5G 256 گیگابایت
۲۱,۷۰۰,۰۰۰ – ۲۱,۲۰۰,۰۰۰ Samsung Galaxy Z Flip3 256GB
۱۳,۴۰۰,۰۰۰_ ۱۳,۱۰۰,۰۰۰ گلکسی A7256 گیگابایت
۹,۸۰۰,۰۰۰ – ۹,۵۰۰,۰۰۰ گلکسی A71128 گیگابایت
۹,۹۰۰,۰۰۰_ ۹,۶۰۰,۰۰۰ Galaxy A52 5G 128GB
۸.۳۰۰.۰۰۰_ ۸.۰۰۰.۰۰۰ Galaxy A52 SM 128GB
۸,۳۰۰,۰۰۰ – ۸,۱۰۰,۰۰۰ گلکسی A51 128 گیگابایت
۸,۵۰۰,۰۰۰_۸,۱۰۰,۰۰۰ گوشی گلکسی A42 5G 128 گیگابایتی
۶.۹۰۰.۰۰۰ _۶.۵۰۰.۰۰۰ Galaxy A32 5G 128GB
۶,۳۰۰,۰۰۰ _ ۶,۰۰۰,۰۰۰ Galaxy A32 SM 128GB
۵.۹۰۰.۰۰۰_۵.۸۰۰.۰۰۰ Galaxy M32 5G 128GB
۶,۶۰۰,۰۰۰ – ۶,۳۰۰,۰۰۰ گلکسی A31128 گیگابایت
۵.۵۰۰.۰۰۰_۵.۰۰۰.۰۰۰ گلکسی A22 128 گیگابایت
۵.۳۰۰.۰۰۰ – ۵.۰۰۰.۰۰۰ گلکسی A21s 64 گیگابایت
۳,۵۰۰,۰۰۰ – ۳,۱۰۰,۰۰۰ Galaxy A20s 32 گیگابایت
۴,۴۰۰,۰۰۰_۴,۴۰۰,۰۰۰ گلکسی A12 128 گیگابایت
۴,۳۰۰,۰۰۰_ ۳,۹۰۰,۰۰۰ گلکسی A11 32 گیگابایت
۳,۴۰۰,۰۰۰_۲,۹۰۰,۰۰۰ Galaxy A02s 32 گیگابایت
۳,۷۰۰,۰۰۰ – ۳,۵۰۰,۰۰۰ گلکسی A10s 32 گیگابایت
۳,۲۰۰,۰۰۰ – ۲,۶۰۰,۰۰۰ گوشی سامسونگ گلکسی A01 32 گیگابایتی

قیمت گوشی های هواوی

یکی اجتناب کرده اند محصولات شاخص هوآوی، گوشی سلول پی ۴۰ پرو است کدام ممکن است به صورت خوب گوشی همه کاره به بازار در دسترس بودن شد. ۲ دوربین ۴۰ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰ مگاپیکسلی به در کنار خوب سنسور تله فوتو ۸ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب سنسور TOF سه بعدی، تخصص عکاسی شگفت انگیزی را در تنظیم های مختلف حاضر می دهند. دوربین سلفی نیز اجتناب کرده اند نوع دوگانه همراه خود سنسور ۳۲ مگاپیکسلی به در کنار سنسور TOF تولید دیگری است.

هواوی همراه خود راه اندازی شد مناسب سری P30، مدل Lite این محصول را کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند ارزانتر اجتناب کرده اند P30 را انتخاب کنید و انتخاب کنید P30 Pro است، شناخته شده به عنوان خوب گوشی میان کلاس روانه بازار کرد. این محصول دارای ۶ گیگابایت رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه دوربین ۴۸، ۸ و یک جفت مگاپیکسلی در پایین گوشی می باشد.

می توانید گوشی های هواوی را دسترس در بازار تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۱۰,۶۰۰,۰۰۰_۹,۹۰۰,۰۰۰ نوا ۸۱۲۸ گیگابایت
۷.۴۰۰.۰۰۰_۷.۳۰۰.۰۰۰ نوا ۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲۸ گیگابایت
۶,۴۰۰,۰۰۰ – ۵,۹۰۰,۰۰۰ Nova 7i 128 گیگابایت
۶,۵۰۰,۰۰۰ – ۶,۱۰۰,۰۰۰ هواوی Y9a 128 گیگابایت
۴,۷۰۰,۰۰۰ – ۴,۳۰۰,۰۰۰ هواوی Y8s 64 گیگابایت
۵,۵۰۰,۰۰۰_ ۴,۸۰۰,۰۰۰ هواوی Y8P 128 گیگابایت
۴.۷۰۰.۰۰۰_۴.۳۰۰.۰۰۰ هواوی Y7a 128 گیگابایت
۴,۵۰۰,۰۰۰_ ۴,۱۰۰,۰۰۰ Y7 Prime 2019 64 گیگابایت
۳,۹۰۰,۰۰۰_ ۳,۷۰۰,۰۰۰ Y6 Prime 2019 32 گیگابایت
۵,۷۰۰,۰۰۰ – ۵,۴۰۰,۰۰۰ Y9 Prime 2019 128 گیگابایت
۴,۵۰۰,۰۰۰ – ۴,۴۰۰,۰۰۰ هواوی Y7P 64 گیگابایت
۳,۴۰۰,۰۰۰ – ۳,۰۰۰,۰۰۰ هواوی Y5 2019 32 گیگابایت

قیمت گوشی های اپل

اپل همواره بر در دسترس بودن مانکن های محدود با این حال باکیفیت هدف اصلی داشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید این توسعه تاکنون پاسخ داده شده است. اپل شرکتی نیست کدام ممکن است ۱۰ مانکن هر دو اصولاً را در کل سال در دسترس بودن تدریجی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شرکتی نیست کدام ممکن است بازار متداولرا هدف قرار دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها جستجو در کالا مانکن های کلاس بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرچمدار است کدام ممکن است در این روش فوق العاده سودآور بوده اند. در جاری حاضر ترجیح ترین مانکن های این نمایندگی آیفون ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیفون ۱۲ پرو هستند کدام ممکن است قیمت آن ها در زیر معرفی شده است شده است.

iPhone 12 Pro MAX پرچمدار جدید اپل همراه خود متنوع اجتناب کرده اند مشخصه های جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین چهارگانه است. نمایشگر iPhone 12 Pro MAX مجهز به پنل Super Retina {است تا} عکسها فوق العاده خوبی را در اختیار شخص قرار دهد. آیفون جدید ممکن است نیم ساعت در عمق ۴ متری آب دوام بیاورد. قابلیت پیوستن به جامعه های ۴G را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵G را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدنه های شیشه ای تحمیل شده برای تعمیر ضرر آنتن دهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان هزینه wi-fi باتری، اجتناب کرده اند تولید دیگری مشخصه های این محصول است. این مانکن گوشی دارای سه حافظه ۵۱۲، ۲۵۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲۸ گیگابایتی است. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های اپل دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۴۳,۵۰۰,۰۰۰_۴۰,۵۰۰,۰۰۰ آیفون ۱۳ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایت
۳۳,۷۰۰,۰۰۰_ ۳۱,۲۰۰,۰۰۰ آیفون ۱۳ پرو ۱۲۸ گیگابایت
۲۵,۰۰۰,۰۰۰_ ۲۴,۸۰۰,۰۰۰ آیفون ۱۳ ۱۲۸ گیگابایت
۳۴,۸۰۰,۰۰۰ – ۳۴,۰۰۰,۰۰۰ آیفون ۱۲ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایت
۲۴,۰۰۰,۰۰۰_ ۲۳,۰۰۰,۰۰۰ آیفون ۱۲۱۲۸ گیگابایت
۱۸,۷۰۰,۰۰۰ – ۱۸,۴۰۰,۰۰۰ آیفون ۱۱۱۲۸ گیگابایت
۱۲,۷۰۰,۰۰۰ _ ۱۱,۷۰۰,۰۰۰ آیفون ۸ پلاس ۶۴ گیگابایت
۹,۸۰۰,۰۰۰ – ۸,۴۰۰,۰۰۰ آیفون ۸ ۶۴ گیگابایت
۱۳,۶۰۰,۰۰۰ – ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ اپل آیفون SE 2020128 گیگابایت

قیمت گوشی های شیائومی

شیائومی در سال های جدیدترین همراه خود بازاریابی صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر محصولات همراه خود استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده بودجه به یکی اجتناب کرده اند امکانات عظیم تلفن در کنار روی زمین تغییر شده است. این نمایندگی در همه زمان ها اجتناب کرده اند فناوری های جدید در محصولات شخصی استفاده می تدریجی کدام ممکن است به کالا مانکن های شخصی {کمک می کند}.

یکی اجتناب کرده اند گوشی های باکیفیت این برند شیائومی ردمی نوت ۹ تی ۲ هسته ای ۱۲۸ گیگابایتی مجهز به فناوری ۵G است. این محصول دارای دوربین سه گانه ۴۸، ۲ و یک جفت مگاپیکسلی در پایین گوشی است. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های شیائومی دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۱۶,۶۰۰,۰۰۰_۱۵,۷۰۰,۰۰۰ Xiaomi 11T Pro 5G 256 گیگابایت
۱۶,۵۰۰,۰۰۰_۱۶,۱۰۰,۰۰۰ گوشی Mi Note 10 128GB
۱۲.۴۰۰.۰۰۰_۱۲.۰۰۰.۰۰۰ گوشی Mi 10T Pro 5G 128GB
۹,۰۰۰,۰۰۰_۸,۸۰۰,۰۰۰ LITTLE F3 5G 256 گیگابایت
۶,۰۰۰,۰۰۰ – ۵,۵۰۰,۰۰۰ گوشی Redmi Note 9T 5G 128GB
۶,۶۰۰,۰۰۰ – ۶,۲۰۰,۰۰۰ گوشی ردمی نوت ۹ اس ۱۲۸ گیگابایتی
۶,۸۰۰,۰۰۰ – ۶,۱۰۰,۰۰۰ گوشی ردمی نوت ۸ پرو ۱۲۸ گیگابایتی
۵,۲۰۰,۰۰۰_۴,۹۰۰,۰۰۰ گوشی Redmi Note 8 64GB
۶.۷۰۰.۰۰۰ – ۶.۳۰۰.۰۰۰ Xiaomi Poco X3 Pro 8 / 256GB
۴.۷۰۰.۰۰۰_ ۴.۴۰۰.۰۰۰ Xiaomi Poco M3 4 / 64GB
۳,۳۰۰,۰۰۰_ ۳,۰۰۰,۰۰۰ گوشی Redmi 8A 64GB

قیمت گوشی های نوکیا

اگرچه نوکیا مربوط به قبلی یکی اجتناب کرده اند بهتر از نمایندگی های بازار در نظر گرفته نمی آید، با این حال همچنان همراه خود حاضر مانکن های سنتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب سعی در ادای احترام به جایگاه زودتر شخصی دارد. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های نوکیا دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۵,۶۰۰,۰۰۰ – ۵,۴۰۰,۰۰۰ نوکیا ۷.۲۱۲۸ گیگابایت
۳,۷۰۰,۰۰۰ – ۳,۳۰۰,۰۰۰ نوکیا ۶.۲ ۶۴ گیگابایت
۴.۴۰۰.۰۰۰_ ۴.۲۰۰.۰۰۰ نوکیا ۵.۴۱۲۸ گیگابایت
۳,۲۰۰,۰۰۰ – ۳,۱۰۰,۰۰۰ نوکیا ۳.۲ ۶۴ گیگابایت
۲,۵۰۰,۰۰۰_ ۲,۲۰۰,۰۰۰ نوکیا ۲.۳ ۳۲ گیگابایت
۲,۶۰۰,۰۰۰_ ۲,۰۰۰,۰۰۰ نوکیا ۲.۲ ۳۲ گیگابایت
۱,۸۰۰,۰۰۰_ ۱,۷۰۰,۰۰۰ نوکیا C2 16 گیگابایت
۱,۷۰۰,۰۰۰_ ۱,۵۰۰,۰۰۰ نوکیا C1 16 گیگابایت

قیمت گوشی های ال جی

در جاری حاضر مانکن‌های ال‌جی دسترس در بازار ایران به سختی پیدا می‌شود، این نمایندگی در سال‌های جدیدترین اجتناب کرده اند دوران بالا شخصی فضا گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانکن‌های تولیدی آن مربوط به قبلی محبوبیتی ندارند. ال جی اخیرا گفتن کرده است کدام ممکن است ساخت تلفن در کنار را متوقف کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تاسیسات تولیدی های شخصی برای ساخت فراهم می کند خانگی استفاده خواهد کرد. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های ال جی دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ حافظه ۱۲۸ گیگابایتی
۵,۴۰۰,۰۰۰ – ۴,۸۰۰,۰۰۰ K61 128 گیگابایت

قیمت گوشی های وان پلاس

وان پلاس یکی اجتناب کرده اند بروزترین tp-date برندهای گوشی خوب است. برخلاف سایر برندهای زبان چینی، این نمایندگی بی نظیر شخصی را دسترس در بازار آمریکا انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عقد قرارداد همراه خود اپراتورهای سرزنده {در این} ملت، توانست در مدت زمان کوتاهی {در این} ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر عوامل جهان جای شخصی را تثبیت تدریجی. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های وان پلاس دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ – ۲۳,۷۰۰,۰۰۰ OnePlus 8 Pro 5G 256GB
۱۲,۷۰۰,۰۰۰ OnePlus 6T 128GB

قیمت گوشی های اچ تی سی

اچ تی سی نیز مربوط به سونی در سال های جدیدترین کاهش از حداکثر ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا را تخصص کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای شخصی را به برندهای زبان چینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانکن های ارزان داده است.در جاری حاضر مانکن های فوق العاده باکیفیتی دسترس در بازار موجود است کدام ممکن است می توانند انواع خوبی برای گرفتن مشتریان باشند. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های اچ تی سی دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۳,۴۰۰,۰۰۰_۲,۹۰۰,۰۰۰ دیزایر ۱۲ ۳۲ گیگابایت

قیمت گوشی های JLX

JLX تنها برند ایرانی در زمینه ساخت گوشی های خوب است کدام ممکن است در تعدادی از سال قبلی همراه خود بکارگیری متخصصان خانه به یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین برندها در بین خانوار های ایرانی تغییر شده است. در جاری حاضر مانکن های زیادی اجتناب کرده اند این نمایندگی دسترس در بازار قابل خریداری است. همراه خود ملاحظه به مشخصات را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت می توانید یکی اجتناب کرده اند این مانکن ها را انواع کنید. در زیر می توانید فینال لیست قیمت گوشی های JLX دسترس در بازار را تفسیر کنید:

قیمت عنوان محصول
۲,۵۰۰,۰۰۰ GLX M1 16 گیگابایت
۲۸۰۰۰۰ تلفن در کنار GLX R2401 2 سیم کارته