لواندوفسکی: من به دنبال دستاوردهای بزرگ هستم


به گزارش ایرنا؛ مراسم معارفه رابرت لواندوفسکی مهاجم و کاپیتان تیم ملی فوتبال بارسلونا که به تازگی به بارسلونا پیوسته است، روز جمعه در ورزشگاه نیوکمپ با حضور بیش از ۵۹ هزار تماشاگر برگزار شد. او از این پس با پیراهن شماره ۹ کاتالان ها بازی خواهد کرد.

مهاجم قدرتمند بارسلونا که پس از سال ها عملکرد درخشان در بایرن مونیخ به بارسلونا پیوست، در پایان مراسم معارفه خود گفت: به حضور در بارسلونا افتخار می کنم، خوشحالم و امیدوارم بتوانم گل های بیشتری به بارسلونا بزنم. باعث خوشحالی هواداران شود .

وی گفت: دیدن این تعداد هوادار در ورزشگاه نوکمپ شگفت انگیز است و برای من مایه خوشحالی است. من برای فصل آینده آماده هستم و امیدوارم با بارسلونا قهرمان شوم. سعی می کنیم با حمایت هواداران بیشتر به نتیجه برسیم.

لواندوفسکی: من به دنبال دستاوردهای بزرگ هستم

لواندوفسکی ادامه داد: دیدن این همه هوادار در مراسم معارفه خود در نوکمپ احساس شگفت انگیزی به من دست داد. من می خواهم مهارت هایم را در زمین نشان دهم و هواداران را در سراسر جهان خوشحال کنم.

او با در نظر گرفتن آمدن به بارسلونا به عنوان یک چالش بزرگ، گفت: «می‌خواهم کاری انجام دهم تا به عملکرد تیم و بارسلونا کمک کنم. می خواهم از تجربیاتم برای کمک به هم تیمی هایم استفاده کنم. به نظر من ترکیب تجربه و جوانی چیز خوبی است که در بارسلونا داریم. می دانم که فصل گذشته فصل آسانی برای بارسا نبود، اما وقتی با رئیس باشگاه صحبت کردم و از پروژه آنها مطلع شدم، برای پیوستن به این تیم تردید نکردم.

منبع: ایرنا