مادر جوانی که به رود نیاگارا سقوط کرده در انتظار معجزه است


بوفالو ، نیویورک (WIVB)-کالین کری در حالی که جستجوی پسر 15 ساله اش که بر روی رودخانه نیاگارا سقوط کرده بود ، همچنان در انتظار یک معجزه است.

کری گفت: “این فقط یک نگاه ثابت است. ما فقط در تلاش برای یافتن او هستیم. ما به یک معجزه امیدواریم ، امیدواریم که او را زنده بیابیم.” بر اساس گزارش ها ، پسرش ، کامرون استنزل ، صبح روز دوشنبه هنگام ماهیگیری در پارک دولتی ویرپول سقوط کرد.

کری شبها کار می کند و وقتی در راه بود که به سمت Lower Gorge Park Road حرکت می کرد ، چوب ماهیگیری جدیدی را که برای تولدش به او داده بود ، امتحان کند. استنزل پدرش را در دره داشت و کری می گوید آنها قبلاً بارها آنجا صید کرده بودند.

استنزل ، دانش آموز کلاس دوم دبیرستان نیاگارا-ویتفیلد ، در تیم جوانان دانشگاه بازی می کند و در اوایل فصل شوکه شد. کری گفت که باید روز دوشنبه در یک کلینیک شوک شرکت کند ، اما در عوض ، از او خواست تا قرار ملاقات را دوباره تعیین کند تا بتواند به ماهیگیری برود.

“من به او پیام دادم و به او گفتم ،” من قرار ملاقات شما را برنامه ریزی کرده ام. کری گفت: “من از او پیامی دریافت نکردم ، زیرا می دانستم که او ماهیگیری می کند ، اما نمی دانستم که او در تنگه فرود آمده است.” “او یکشنبه وقتی با هم بودیم به من گفت ، او گفت:” من و پدرم می رویم ماهیگیری! فصل ماهی است “

کری گفت کارآگاهان به او گفتند که استنزل قصد دارد خط خود را بکشد که با چیزی در آب برخورد کرد. گفته می شود که او در آب ساکن سر خورد و در حالی که پدرش سعی داشت او را نجات دهد ، خود را به صخره نگه داشت. او گفت که پسرش تا کنون مورد تجاوز قرار گرفته است.

با احترام: کالین کری

کری از روز دوشنبه می گوید که هر روز به دنبال بچه اش است. کری گفت: “دیشب با شخصی ملاقات کردم. او به من گفت که هر شب بیرون بوده و تا دو بامداد به دنبال او بوده است.” “من با افراد فوق العاده ای آشنا شدم که در اینجا به من کمک می کردند. ما یک تیم عالی برای جستجوی اینجا داریم. از گارد ساحلی ، پلیس پارک ها ، امنیت داخلی سپاسگزارم.”

کالین کری گفت کامرون “بچه خوبی” است و قلب طلایی دارد. او او را یک “غول ملایم” خواند و گفت که عاشق بازی فوتبال است ، خانواده اش را دوست دارد و همیشه خوشحال است. او می خواهد که جامعه “همچنان به معجزه امیدوار باشد و به دعا ادامه دهد” در حالی که جستجوی کامرون ادامه دارد.

مأموران پلیس رزرو ایالات متحده در جستجو عبارتند از آتش سوزی نیاگارا ، گشت مرزی ، پلیس ایالت نیویورک ، گارد ساحلی ایالات متحده ، تورهای قایق سواری ویرپول و پلیس پارک کانادا. این جستجو شامل جستجوی ساحل ، هوا و کشتی بود.

بیشتر از NEWS10

  • ایالت COVID-19 ایالت نیویورک در 14 اکتبر
  • چرا مشاغل محلی نمی توانند اجاره کنند و چرا پاداش ثبت نام ارائه می دهند؟
  • شهرستان آلبانی پیشنهاداتی را برای نامگذاری حقوق مرکز سابق تایمز می پذیرد
  • مترقیان برای تغییر آب و هوا فشار می آورند تا در بسته مصرف کننده باقی بماند
  • Ballston Spa CSD روز جمعه به دلیل کمبود راننده اتوبوس به روستا می رود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید