مجسمه جفرسون را می توان از اتاق های شورای شهر نیویورک برداشتنیویورک (PIX11) – مجسمه ای از توماس جفرسون در اتاق های شورای شهر در داخل شهرداری ممکن است به زودی به خانه جدیدی نیاز داشته باشد. بر اساس گزارشات شورای سیاه ، لاتین و گروه آسیایی ، انتظار می رود به زودی توسط کمیسیون نوآوری عمومی در مورد انتقال مجسمه پدر موسس رای گیری شود.

اعضای کنفرانس گفتند که این حرکت “سالها تمرین” بوده است. در بیانیه ای ، آنها گفتند “آنها مدتها با وجود مجسمه مخالف بودند و اخیراً در نامه ای که ژوئن 2020 توسط شورا به شهردار دو بلاسیو ارسال کرد ، این کار را انجام دادند.”

سخنگوی شهرداری گفت: “شورای شهر تمایل شدیدی برای یافتن خانه ای برای این مجسمه داشت که می تواند میراث جفرسون را در تمام پیچیدگی های آن فهرست کند.

با توجه به دستور کار جلسه کمیسیون طراحی در 18 اکتبر ، در حال حاضر چیزی برای رای دادن به “وام بلند مدت” مجسمه جفرسون برای جامعه تاریخی نیویورک در غرب غربی منهتن وجود دارد.

از سال 1833 ، مجسمه برنزی سومین رئیس جمهور ایالات متحده و نویسنده اعلامیه استقلال توسط قانونگذاران شهر نیویورک مشاهده شد. سابقه معروف جفرسون به عنوان برده دار بخش مهمی از این است که چرا بسیاری از افراد جایگاه وی را به عنوان یک نماد آمریکایی به چالش کشیده اند.

بیشتر از NEWS10

  • مجسمه جفرسون را می توان از اتاق های شورای شهر نیویورک برداشت
  • پنل FDA نصف دوز اضافی واکسن Moderna را تأیید می کند
  • سگی که در حومه صخره ای دره هادسون گرفتار شده بود پس از 5 روز نجات یافت
  • قاضی خطوط هوایی یونایتد را تعلیق می کند تا کارکنان محافظت نشده را در مرخصی نگه دارد
  • به روز رسانی: مرد تروایی به جرم قتل در تیراندازی 2015 محکوم شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید