مجله «میرا» روی پیشخوان – تئاتر آنلاین قرار گرفت


مجله «میرا» با موضوعات تئاتر، داستان و نمایش در پیشخوان مطبوعات نگهداری می شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، اولین شماره ماهنامه فرهنگی هنری میرا توسط امیرموسی کاظمی صاحب امتیاز و مدیر مسئول و سردبیر خانه هنر میرا منتشر شد.

مجله «میرا» علاوه بر ارائه نمایش‌های روی صحنه، برگزیده‌های ماه را در بخش‌های خاص تئاتر انتخاب می‌کند. بر این اساس در اولین شماره این نشریه برندگان «میرا» در رشته‌های بازیگری، طراحی صحنه، طراحی لباس، موسیقی، پوستر، درام، کارگردانی، بهترین برنامه و رویداد ماه معرفی شده‌اند.

همچنین در هر شماره نمایشنامه های منتشرنشده ای از نمایشنامه نویسان ایرانی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد که بر اساس آن جدیدترین نمایشنامه پیام لاریان «اسب» به عنوان اولین نمایشنامه «میرا» در این شماره منتشر شده است. .

گفتگو با حسین کیانی، جاوید یحیوی، علی فتالی و امیر موسقی ظمی، مینا شجاعیان، ورنوسفدرانی، فریور خرابتی، سید محسن حسن زاده، وحید منتظری، سحاب محبعلی، فرزام رنجبر، امیرحسین احمد حاجی، محمدحججعلی حاجی، محمدحرج حاجی، محمدحججعلی. احسان پیر برنش از دیگر مقالات شماره اول این مجله است.

همچنین داستان‌ها و نمایشنامه‌هایی از حمید اسلامی رعد، کامبیز حضرتی، فرنوش آبا، آیدین بهاری، مریلا مرادی، راضیه زینلی، مهسا طاهری، هستی جعفری، اعظم ماجد، محبوب فروزان، ارجو کیاسری، مهدی یوسفی مهر، شیوا نصرتی و مهتاب می‌باشند. وجدانی. این جایی است که شما یک عدد را می خوانید.

مجله «میرا» را می توانید از کتابفروشی ها، تئاترها و کیوسک های مطبوعاتی معتبر تهیه کنید. همچنین نسخه دیجیتال این مجله بر روی بستر مجلات و نشریات قابل استفاده است.