مجموعه خودروهای لوکس جف بزوس


با این همه پول، تعجبی ندارد که جف بزوس یک هوندا آکورد ۱۹۹۷ دارد. این در واقع جایگزینی برای Chevy Blazer 1987 او بود و وقتی باب سایمون از CBS از او پرسید که چرا چنین ماشین معمولی گرفتی، او پاسخ داد: “این ماشین خوبی است.” به یاد داشته باشید که بزوس در آن زمان بیش از ۱۰ میلیارد دلار ارزش داشت.

رونمایی از مجموعه خودرو

کونیگزگ CCXR Trevita یکی از کمیاب‌ترین و گران‌ترین خودروهای مجموعه بزوس است. کونیگزگ CCXR Trevita 4.8 میلیون دلاری بزوس یکی از سه نمونه ساخته شده است.

رونمایی از مجموعه خودرو

بوگاتی به ساخت خودروهای سریع معروف است و ویرون همچنان شهرتی را که خودروساز ساخته است ادامه می دهد. بوگاتی ویرون با توانایی رسیدن به سرعت ۶۰ مایل در ساعت در ۲.۵ ثانیه، نه تنها سریع‌ترین خودروی منصوری بزوس، بلکه سریع‌ترین خودروی ساخت بوگاتی است.

بوگاتی ویرون ۳.۵ میلیون دلاری دارای موتور ۸.۰ لیتری چهار توربوشارژ W16 است که یکی از قدرتمندترین موتورهای جهان است. این موتور تا ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت دارد و سرعت خودرو به ۲۵۳ مایل در ساعت می رسد.

رونمایی از مجموعه خودرو

یکی دیگر از خودروهای بسیار کمیاب و گران قیمت در مجموعه بزوس، لامبورگینی وننو رودستر است. وننو رودستر بزوس که برای جشن گرفتن پنجاهمین سالگرد لامبورگینی ساخته شده، یکی از ۹ نمونه ساخته شده است و بیش از ۵ میلیون دلار ارزش دارد.

رونمایی از مجموعه خودرو

هر کسی که به سرعت علاقه دارد و حساب بانکی بالایی دارد باید فراری داشته باشد. بزوس صاحب یک فراری پینین فارینا سرجیو به ارزش بیش از ۳ میلیون دلار است. این ابرخودرو به افتخار سرجیو پینین فارینا، پسر خودروساز افسانه ای باتیستا پینین فارینا، که در سال ۲۰۱۲ درگذشت، نامگذاری شد. تنها ۶ دستگاه از سرجیو سوپراسپرت توسط فراری ساخته و به مشتریان منتخب فروخته شد.

رونمایی از مجموعه خودرو

Lykan HyperSport W Motors یک خودروی اسپرت لبنانی با نسخه محدود است که شبیه Batmobile است. با طراحی چشم نواز و چراغ های جلوی ۱۵ قیراطی الماس، جای تعجب نیست که جف بزوس بیش از ۴ میلیون دلار برای خرید یکی از تنها هفت نمونه Lykan HyperSport خرج کرده است.

رونمایی از مجموعه خودرو

جف بزوس یک کادیلاک اسکالید ۲۰۲۰ را در مجموعه خودروهای خود دارد که سبک زندگی هالیوود را تداعی می کند و تجربه فرش قرمزی را که هر فرد ثروتمند و مشهوری آرزو دارد را ارائه می دهد.

رونمایی از مجموعه خودرو

مناسبت های بزرگ نیاز به یک ورودی شیک دارند، و چه راهی بهتر از لیموزین کشش لینکلن برای انجام این کار؟ جف بزوس صاحب این وسیله نقلیه لوکس است که برای سفرهای کاری یا تفریحی از آن استفاده می کند.

رونمایی از مجموعه خودرو

رنج روور ۲۰۱۸ جف بزوس به دلیل تجمل و توانایی خود متمایز است. صفحه نمایش با وضوح بالا، صندلی های چرمی برای پنج سرنشین مطمئنا شما را شگفت زده خواهد کرد. اما نکته جالب‌تر در مورد رنج روور، قدرت آفرود آن است.

رونمایی از مجموعه خودرو

مرسدس بنز S450 بزوس ارزان ترین خودروی خط تولید است، اما ارزش بالایی دارد. از رنگ مشکی یاقوتی و ویژگی‌های با فناوری پیشرفته تعبیه‌شده در داشبورد گرفته تا جزئیات پیچیده صندلی‌های چرمی، متوجه خواهید شد که چرا بزوس S450 را به عنوان بخشی از مجموعه خود دارد.

رونمایی از مجموعه خودرو