مجیدی: به حواشی ملاحظه نمی‌کنیم/ لطفا ادعا‌نویسی‌ها تمام شود


به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی، سرمربی گروه استقلال دانستن درباره شرایط این روزهای آبی پایتخت اظهار داشت: ابتدا به گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران خوشایند گروه فوتبال استقلال سلام می کنم. ابتدا درگذشت جناب آقای بیت الله خندان، خبرنگار آزاده خوشایند را به گروه بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خبرنگاران احترام آسایش عرض می کنم. در نظر گرفته شده می کنم در ۲۴ هفته قبلی کدام ممکن است استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه شکست نخوردند، حریف استقلال در پایین نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا می خواهند تفریحی را اجتناب کرده اند پایین خارج کنند. این دلیل است همراه خود بازیکنانم صحبت کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنها خواستم کدام ممکن است به همان اندازه بالا فصل دانستن درباره داوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات تولید دیگری مصاحبه ای انجام ندهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی مسابقات کانون اصلی کنند به همان اندازه انشاالله بتوانیم در هر ۲ جام سودآور شویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران را به شخصی توسل به کنیم. شاد. .

وی یکپارچه داد: گیمرها من می خواهم باید بدانند کدام ممکن است ما ساده برای یکپارچه راه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی همراه خود گروه های رقیب تفریحی نمی کنیم! در هر صورت من می خواهم شناخته شده به عنوان سرمربی استقلال تقاضا من می خواهم اجتناب کرده اند تجهیزات گلف اینجا است کدام ممکن است سطوح ادعا نویسی را تمام تنبل، از معتقدم آنچه آموزش داده شده است نمی شود همه وقت می توان اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در طولانی مدت فصل می توانیم خیلی اجتناب کرده اند امتیازات را مطرح کنیم.

مجیدی در خصوص رقبا های جام حذفی اظهار داشت: اجتناب کرده اند بازیکنانم خواستم همین الان لیگ برتر را فراموش کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی مسابقات جام حذفی کانون اصلی کنند. ۲ سال متوالی به فینال رفتیم با این حال جام را نبردیم. {در این} فصل شرایط خوبی برای قهرمانی داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم کودک ها همراه خود وجود تمام آزمایش ها {در این} ۲۴ هفته تمام امتحان شده شخصی را انجام دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانیم جام را برای هواداران به بازو بیاوریم. به خواست خدا.

وی در طولانی مدت اظهار داشت: هواداران استقلال بدانند کدام ممکن است من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازیکنانم اجتناب کرده اند در این زمان ساده روی تفریحی های جام حذفی کانون اصلی کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به محیط ها توجهی نخواهیم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون ۲۴ هفته است شکست نخورده ایم یکپارچه خواهیم داد. این توسعه را طی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم هواداران استقلال سرانجام شاد باشند.»
انتهای پیام