مجید زین العابدین دستیار وزیر و مدیرکل بخش وزارتی – تئاتر آنلاین شد


وزیر فرهنگ در حکمی مجید زین العابدین را به عنوان دستیار وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دستور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به مجید زین العابدین:

وی افزود: نظر به شایستگی، تعهد، تجارب ارزنده و رویکرد انقلابی و مجاهدانه جنابعالی، به موجب این حکم با اتکال به خداوند متعال و بکارگیری همه توانمندی‌ها به سمت «دستیار وزیر و مدیرکل وزارتی» منصوب می‌شوید. تعامل با بخش های داخلی و خارجی و ماموریت های ذیل امید است به اعتلای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه شود.

محمدمهدی اسماعیلی بستر و ارتباط مؤثر و متناسب نهادهای مردمی، ارتباط مستمر و منظم با مقامات عالی رتبه، نیروهای سه گانه، نهادها و دفاتر حاکمیتی کلیه نهادها و سازمان های عمومی، دولتی و غیردولتی این رژیم را ایجاد می کند. وزارتخانه ها و سطوح مختلف. در حال هماهنگی با سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، نظارت بر رعایت کلیه استانداردهای لازم برای برنامه زمانبندی کمیسیون ها، کارگروه ها و تشکیل منظم هیأت وزیران و زیرمجموعه ها است. ایجاد برنامه های منظم و مستمر اعم از تشکیلات، جلسات، مراسم. ارتباطات داخلی و خارجی و بین المللی، همکاران و کارکنان محترم و کلیه سطوح و سازمان های تابعه نسبت به برنامه ریزی و پیگیری مصوبات و دستورات ابلاغی در حد توان اقدام نمایند. یکی از مهمترین انتظارات شما از مدیران کل جدید دستیاران و نواحی وزارتی در سطوح مختلف مرکزی و استانی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با قدردانی از تلاش های خالصانه، عالمانه و همدلانه محمود شلاوی در یک سال گذشته بر همکاری همه جانبه و کامل نمایندگان این وزارتخانه، رؤسا و کارکنان سازمان ها و سازمان های تابعه با معاون وزیر تاکید کرد. و وزیر مدیرکل جدید این بخش است.

مجید زین العابدین دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل است و از سوابق مدیریتی و اجرایی وی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، رئیس یک، سه و پنج شبکه تلویزیونی، شورای سینما فکر در رسانه ملی دبیر تانک، رئیس شورای سیاستگذاری ورزش صدا و سیما، رئیس شورای اقتصاد رسانه ملی، دبیر ستاد رسانه ای مدرسه شهید سلیمانی، دبیر فیلم و سریال. سومین و چهارمین دوره جشنواره جام جم، عضویت در شورای عالی سیاستگذاری جشنواره تلویزیونی جام جم، عضویت در شورای عالی سیاستگذاری جشنواره های سیما و صدا و سیما مراکز استان ها، معاونت ستاد رسانه، ترویج محصول رسانه ملی و…

محمود شلاوی پیش از این در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این سمت را بر عهده داشت.