محمودی: خانمها به استاندردهای فوتبال پسران نزدیک می‌شوند


به گزارش اسنا، ۱۳ هفته لیگ برتر فوتبال بانوان انگلیس برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه سپاهان اصفهان همراه خود ۳۱ امتیاز در کلاس سوم جدول قرار دارد.

این گروه در فینال دیدار هفته دوازدهم مقابل مشاور البرز پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نکته قابل ملاحظه برپایی این دیدار در ورزشگاه موقعیت جهان بود کدام ممکن است برای اولین بار تکمیل شد.

خاص محمودی، سرمربی سپاهان دانستن درباره برگزاری این دیدار به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ذکر شد: آن یک است اتفاق فوق العاده غول پیکر برای فوتبال بانوان ایران است کدام ممکن است باعث شد گروه های زیادی در لیگ برتر انگلیس خوب گروه بانوان تشکیل دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بانوان حمایت کنند. در اطراف جهان اجتناب کرده اند طرفی انگیزه گیمرها را نیز افزایش می دهد.

وی افزود: در ابتدای فصل کدام ممکن است همراه خود مدیران تجهیزات گلف شناخته شده شدم اجتناب کرده اند آنها خواستم کدام ممکن است موقعیت جهان را به بسیاری اجتناب کرده اند مسابقات بانوان اختصاص دهند. ما در آن نقطه قول داده بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون ممکن شده است.

محمودی در خصوص لزوم فراهم کردن ورزشگاه‌های صحیح برای برگزاری مسابقات فوتبال بانوان در ماه مبارک رمضان، ذکر شد: کاری کدام ممکن است انجام داده‌ایم الهام بخش متعدد اجتناب کرده اند مسئولان تجهیزات گلف‌ها برای حاضر ورزشگاه خوشایند است. آنها اغلب هستند این کار را انجام دهند. در نظر گرفته شده می کنم فوتبال بانوان در مدت زمان کوتاهی پیشرفت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خواستن به به نظر می رسید ویژه تری دارد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید با توجه به مسابقات بعد اجتناب کرده اند صبحانه ذکر شد: همراه خود این موضوع از نزدیک موافقم مخصوصاً کدام ممکن است در جاری خوب و دنج کردن هستیم. این مسابقات تصور به بعد اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان اجتناب کرده اند ساعت ۱۷ بعدازظهر برگزار شود. موافقم چون استاندارد فنی خوبی هم برای گیمرهای مشتاق داره. ما به استانداردهای فوتبال پسران نزدیک می شویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خیلی خوشایند است.

محمودی همراه خود ردیابی به اینکه مسابقات فوتبال بانوان در نوبت صبح برگزار تبدیل می شود، ذکر شد: در هیچ کجای دنیا در چنین روزی مسابقه ای برگزار نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون کدام ممکن است گذشته تاریخی تفریحی تنظیم کرده، فوق العاده خوشایند است. ساعت هفت صبح بیدار می شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادامه دارد بدنمان بیدار نشده بود کدام ممکن است به میدان رفتیم. این اصلا خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روال نبود با این حال خوشبختانه همراه خود امتحان شده خانم نظمی روز {به روز} بیشتر می شویم.

انتهای پیام