مربی تغذیه دارای مجوز نور: نیکولاس گان


با آرنولد شروع شد.

نیکولاس گان که در آرژانتین بزرگ شد ، فیلم های آمریکایی زیادی را تماشا کرد و مانند بسیاری از جوانان در دهه 1990 ، از خود ترمیناتور الهام گرفت.

گان پوسترهای آرنولد شوارتزنگر را به دیوار خود آویزان کرد و با دوستان خود تمرین کرد و در مورد مکمل ها و تکنیک های آموزشی صحبت کرد.

به قول گان ، او هر آنچه را که می تواند در مورد “کل علم برادری” می آموزد.

این اشتیاق دوام آورد و تمرکز گان بر دانشگاه شد. او “Licentiate en Nutritión” خود را (تقریباً معادل یک پزشک ثبت شده در ایالات متحده) به پایان رساند و پس از مدت کوتاهی به عنوان مربی شخصی ، سالها به عنوان رئیس خدمات غذایی در چندین بیمارستان کار کرد. او توضیح می دهد: “اما من همیشه ساختار بدن را بیشتر از کارهای بالینی دوست داشتم.”

در همین حال ، او و همسرش اشتیاق خود را برای سرگرمی و سفر کشف کردند. و هنگامی که گان 35 ساله بود ، تصمیم گرفتند به نیوزلند ، کشوری با آب و هوای گرمسیری ، کشور مورد علاقه خود انگلیسی زبان نقل مکان کنند.

تنها یک مشکل وجود داشت: جامعه تغذیه نیوزلند – سازمانی که گان مایل است به عنوان متخصص تغذیه ثبت نام کند ، تجربه خارج از کشور را نمی پذیرد. او باید از صفر شروع کند و ممکن است چندین سال طول بکشد تا مدارک او پس گرفته شود.

با این حال ، گان ترجیح داد تمرینات آنلاین را شروع کند ، بنابراین با نیازهای کمی در هیئت مدیره ثبت نام کرد و اشتیاق عضلانی خود را به یک طاقچه قابل فروش تبدیل کرد.

امروزه ، تجارت آموزشی Gunn ، Stamina Holistic Nutrition ، بر خدمات رسانی به زنان و مردان بین 35 تا 50 سال متمرکز است و به آنها کمک می کند تا برای زیبایی و سلامتی عضله بسازند.

تنها در دو سال ، او با مشتریان خود مکالمات مستقیم داشته و چندین درس آنلاین را آموزش داده است. او اخیراً دو کارمند جدید استخدام کرده است و می بیند که شرکت از اینجا به سرعت رشد می کند.

گان می گوید: “من نه تنها به مشتریان خود ، بلکه به سایر متخصصان تغذیه و مربیان در مورد آنچه در مورد توسعه این تجارت آموخته ام ، کمک می کنم.”

آیا می خواهید همه جزئیات را بدانید؟ این چیزی است که او به دست آورد.

مربی تغذیه دارای مجوز نیکلاس گان

چرا تصمیم گرفتید گواهینامه های گواهی تغذیه را دریافت کنید؟

سیستم تأیید تغذیه نیوزلند با سیستم آرژانتین متفاوت است. اما این تنها بخشی از داستان است.

گان چندین سال طول کشید تا قبل از شروع یک کار مربیگری در کشور جدیدش ، سفر کند. بنابراین تصمیم گرفت تغذیه خود را رها کند (و مهارت های جدید را آموزش دهد).

“می دانستم که به یک دوره زنگ زدگی نیاز دارم. در تحقیقات خود ، من پیدا کردم گواهینامه های تغذیه دقیقبه این بر اساس علم بود ، به صورت آنلاین در دسترس بود و دارای نظرات عالی بود – از جمله توسط متخصصان تغذیه و متخصصان تغذیه. ”

در انتظار سرگرمی آسان ، گان از میزان اطلاعاتی که در دوره برای او جدید بود شگفت زده شد.

“به محض ورود ، متوجه شدم که چیزهای زیادی وجود دارد که نمی دانم. به ویژه موارد مربوط به ساختار بدن – من آن چیزها را به صورت هماهنگ یاد نگرفتم. ”

یکی دیگر از ویژگی های جدید: تغییر روانشناسی.

“در Cert ، من با روانشناسی تغییر آشنا شدم. دوباره ، من یک یا دو دوره برای خودم می گذراندم ، اما هرگز آن را ادامه ندادم. و این واقعاً مهمترین بخش آموزش است.”

(آیا می خواهید سلامت ، تغذیه و مهارت های آموزشی مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده شود؟ در خبرنامه هفتگی رایگان ما مشترک شوید ، با استعدادترین مربی در گنجه.)

بیشتر 150،000 متخصصان سلامت و تناسب اندام دارای مجوز هستند

تا 30 درصد در برنامه آموزش تغذیه صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت آموزش آن و توانایی تبدیل این دانش به یک تمرین آموزشی کسب کنید.

به غیر از علایق خود ، چرا در افزایش عضلات تخصص دارید؟

در واقع ، زمانی که پوسترهای آرنولد را روی دیوار داشت ، گان مشتاق عضله سازی بود زیرا به نظر می رسید.

اما امروز ، او به دلایلی که فراتر از زیبایی است ، حامی عضلات است.

عضلات و همچنین قدرت کلی فقط به زیبایی مربوط نمی شوند. این همچنین در مورد سلامتی است ، ”او می گوید. “من قبلاً فکر می کردم عملکرد ، زیبایی و سلامتی همه چیز متفاوت هستند ، اما در واقعیت همه آنها با هم تداخل دارند.”

وقتی مشتریان گان عضله می سازند ، او می گوید نه تنها ظاهر بهتری دارند و بهتر ورزش می کنند ، بلکه احساس بهتری دارند ، خواب بهتری دارند و در محل کار نیز بهره وری بیشتری دارند.

“مشتریان به من می گویند ،” قبلاً ، من نمی توانستم چیزی را که کمی سنگین بود بلند کنم ، و اکنون می توانم مبلمان خانه خود را مرتب کنم. ” چیزهایی که در گذشته دشوار یا غیرممکن بودند ، اکنون قابل اجرا هستند. این واقعاً زندگی را تغییر می دهد. “

و بله ، زیبایی نیز اهمیت می دهد.

گان خاطرنشان می کند: تغییر شکل بدن آنها به مشتریان اطمینان بیشتری می بخشد. “برخی از مشتریان من دوباره شروع به رابطه کردند و پس از سالها اعتماد کم ، شریکی پیدا کردند.”

جی! چالش های رایج برای 30-50 مشتریانی که می خواهند عضله سازی کنند چیست؟

گان می گوید: “در مقایسه با جمعیت کم ، افراد 30 تا 50 ساله بیشتر در معرض بیماری های دیگر یا آسیب های قبلی ناشی از کار هستند.”

با این تعداد ، ممکن است تصورات نادرستی در مورد تغذیه وجود داشته باشد. “

به عنوان مصرف پروتئین

“من دریافتم که مصرف پروتئین در این جمعیت عمومی بسیار کم است. آنها نگرانند که رژیم غذایی با پروتئین بالا به سلامت آنها آسیب برساند ، به کلیه های آنها آسیب برساند و …. جوانان ممکن است ارزش پروتئین را بیشتر بدانند ، اما افراد 30 تا 40 ساله هنوز می توانند مضطرب باشند. ”

علیرغم این تفاوتها ، گان اشاره می کند که اصول اساسی تغذیه – مانند خوردن غذاهای کامل ، پروتئین بدون چربی ، چربی های سالم ، کربوهیدراتهای خوب و سبزیجات – هنوز هم کاربرد دارد.

و این درست است ، مربیگری از کجا ناشی می شود.

جی! این روزها اکثر خانم ها دوست دارند عضله سازی کنند؟

گان می گوید: “مطمئنا”.

او این باور رایج را قبول می کند که بلند کردن وزنه های سنگین به طور خودکار شما را “بزرگتر” می کند ، اما فکر می کند که این امر بسیار تغییر می کند.

“زنانی که با آنها صحبت می کنم اهمیت کاهش وزن را می دانند. آنها می دانند که اگر آنها این کار را نخواهند ، آنها را بزرگ نمی کند. و البته ، آنها می خواهند بهترین ظاهر خود را داشته باشند ، اما واقعاً می خواهند قوی تر شوند. “

در نیمه دوم جمعیت (40 تا 50 سالگی) تأکید بر سلامتی افزایش می یابد.

گان مشاهده می کند که زنانی که از بی اشتهایی عصبی یا یائسگی رنج می برند ، می خواهند با بالا رفتن سن ، توده عضلانی خود را حفظ کنند ، سطح کلی انرژی خود را افزایش دهند ، از پوکی استخوان جلوگیری کرده و از سلامت کلی خود محافظت کنند.

جی! چه چیزی می توانید به مربی ای که قصد دارد تجارت خود را به یک بازار تخصصی هدایت کند ، بگویید؟

گان می گوید: “واقعاً ارزشش را دارد.” “اول از همه ، من دریافتم که داشتن یک طاقچه در مورد بازاریابی و انزوا بسیار مفید است.”

گان می گوید در نتیجه تجارت او مدام در حال رشد است.

او می گوید: “این امر به من اطمینان بیشتری در تخصص من داد.” “وقتی از PN Cert استفاده کردم ، متوجه شدم که برخی از چیزهایی که آموخته ام قدیمی هستند. حالا ، هر بار که توصیه می کنم یا وبلاگ می نویسم ، از آنچه می گویم احساس خوبی دارم. با اطمینان می توانم بگویم که می دانم وسایل من.”

اگر مربی هستید یا می خواهید…

یادگیری نحوه آموزش مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده از طریق تغذیه سالم و تغییر شیوه زندگی – به شیوه ای که به تناسب بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها بستگی دارد – یک هنر و یک علم است.

اگر می خواهید در مورد هر دو بیشتر بدانید ، در نظر بگیرید گواهینامه های تغذیه 1.

دیدگاهتان را بنویسید