مرد و سگی که با گاز گرفتن انگشت جان خود را نجات دادند ، ماه ها بعد می میرندراکفورد ، میش (وود) – درس های یک داستان شگفت انگیز در میشیگان غربی مرده است.

در سال 2010 ، ساکنان میشیگان غربی پس از سگش ، کیکو ، انگشت او را قطع کردند و جان او را نجات دادند ، نام جری دوت را یاد گرفتند. دوتت گفت که شب قبل در یک بار جشن همسرش رز را به عنوان شهروند آمریکایی جشن گرفت.

دوتت در آگوست 2010 در مصاحبه با Nexstar’s WOOD-TV در اوت 2010 گفت: “شاید من پنج یا شش آبجو خوردم و سپس ما در یک رستوران مکزیکی گشتیم و آنها این مارگاریتای بزرگ را دارند.” من فکر می کنم 32 اونس است و من آن را کشتم و سپس انجام ندادم. هیچ دردی احساس نکنید ، که تکرار آن احتمالاً کار خوبی بود. “

اگرچه بیش از یک دهه می گذرد ، اما همسر دوتت می گوید می تواند داستانی مانند آنچه دیروز اتفاق افتاده را بیان کند.

رز دوتت می گوید: “او در پایان روز صدای جنجالی داشت و در اتاق ما خوابید.” “او فریاد زد:” رز! باید به اینجا بیایی. ” فکر می کنم او چراغی روی پای راستش گذاشت و دید انگشت شستش رفته و دهان کیکو خون آلود شده است. “

دوت می گوید شوهرش در انگشت شست پا دچار زخم عفونی شده بود. به عنوان یک پرستار ثبت نام شده ، او می گوید از او خواسته است تا چندین ماه تحت معاینه قرار گیرد اما شوهرش که نمی خواست به پزشک برود ، قبول نکرد.

دوتت می گوید وقتی پسر آنها انگشت شست پا را قطع کرد ، جری مجبور شد به اورژانس برود تا انگشت شست پای چپش برداشته و درمان شود.

دوتت می گوید: “(در حالی که آنها آنجا بودند) آنها همچنین متوجه شدند که او دیابت دارد. دیابت او در دهه 800 بود ، بنابراین اگر درمان نشود ، ممکن است برای او بد باشد ، بسیار تکان دهنده بود.” “(پزشکان) کیکو را قهرمان اعلام کردند زیرا اگر این کار را نمی کرد ، به بیمارستان نمی رفت یا متوجه نمی شد که دیابت دارد.”

در آگوست 2020 ، جری مجبور شد بعد از درد دندان به پزشک مراجعه کند.

Douthett می گوید: “ما نمی توانیم با دندانپزشک وقت بگیریم زیرا همه موانع COVID آنها را پشتیبانی می کردند ، بنابراین چند ماه طول کشید.” “سرانجام وقتی با دندانپزشک معاینه شدیم ، لثه هایش قبلاً خراشیده شده بود ، تمام دهان و اینجا و آنجا. او را نزد دندانپزشک انکولوژیست که معاینه کرده بود و توپ (توپ) گلف را پیدا کرد که نیاز به جراحی فوری داشت.”

دوتت می گوید اگرچه شوهرش هرگز سیگار نمی کشید یا جوید ، اما سرطان دهان و گلو تشخیص داده شد. جری چهار دور شیمی درمانی و 35 درمان پرتودرمانی برای سرطان انجام داد. در طول جنگ 10 ماهه خود ، جری توانایی صحبت کردن ، آواز خواندن ، غذا خوردن و در نهایت راه رفتن را از دست داد.

دوتت می گوید کیکو و گربه خوش شانس آنها همیشه در کنار جری بودند. جری ژوئن گذشته نبرد خود با سرطان را از دست داد. او 58 ساله بود.

دوت می گوید پس از از دست دادن غم انگیز شوهرش ، این تلفات ادامه داشت. در سپتامبر ، او می گوید گربه آنها مرده است. سپس در 11 اکتبر ، دوتت می گوید سگ آنها کیکو پس از یک بیماری کلیوی باعث حمله قلبی مرد. همه حیوانات 12 ساله بودند.

دوتت می گوید: “من با احساس از دست دادن و همچنین نفی آن واقعا از بین رفته ام.”

دوتت می گوید از دست دادن هر سه مورد در چنین مدت کوتاهی باعث شد به همه خاطراتی که با یکدیگر ایجاد کرده بودند فکر کند. او می گوید معتقد است شما در بهشت ​​با هم هستید.

دوتت می گوید: “اعضای خانواده می گویند ،” من فکر می کنم شاید جری حیوانات خانگی گرفته است زیرا شاید او بیشتر از شما به بهشت ​​نیاز دارد. “

دوتت می گوید که دوستان و خانواده در جولای جشنواره ای سودآور در کانونزبورگ به نام Big Jerry Palooza کمک کردند. او می گوید آنها امیدوارند این جشنواره هر سال با مشارکت کنندگان مختلف هر سال به یک رویداد سالانه تبدیل شود.

دوتت همچنین می گوید راه اندازی کرده است حساب GoFundMe کمک به پرداخت قبوض پزشکی باقی مانده برای کیکو.

بیشتر از NEWS10

  • مرد و سگی که با گاز گرفتن انگشت جان خود را نجات دادند ، ماه ها بعد می میرند
  • پلیس ایالت برای یافتن گابریل دومور به کمک نیاز دارد
  • Taco Bell یک مورد منوی مورد علاقه را برمی گرداند
  • افزایش امنیت اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای سالمندان
  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید