مرکز خانواده اسنپ چت به والدین لیستی از دوستان فرزندانشان را نشان می دهد


اسنپ ​​چت یک پورتال کنترل والدین راه اندازی کرده است که به والدین این امکان را می دهد که مراقب باشند نوجوانان جوانشان با چه کسانی چت می کنند. یک ویژگی جدید درون برنامه ای به نام Family Center به والدین لیستی از دوستان فرزندانشان را به همراه افرادی که در هفت روز گذشته به آنها پیام داده اند نشان می دهد. توجه داشته باشید که والدین فقط می توانند ببینند که نوجوانشان با چه کسی صحبت کرده است، اما تاریخچه چت آنها را نخوانند. Schnapp می‌گوید این مرکز به گونه‌ای طراحی شده است که “نحوه تعامل والدین با نوجوانان خود در دنیای واقعی” را نشان دهد، و (بیشتر) توجه داشته باشد که فرزندانشان با چه کسانی معاشرت می‌کنند، اما به آنها گوش نمی‌دهند. گفتگو

علاوه بر این، والدین می‌توانند مستقیماً از Family Hub حساب‌هایی را که معتقدند قوانین اسنپ را نقض می‌کنند گزارش دهند. در ژانویه، اسنپ چت پس از درخواست برای افزایش امنیت در برنامه، ویژگی Recommend-a-Friend خود را تغییر داد، که ارتباط بزرگسالان با کاربران نوجوان را سخت‌تر می‌کند: به طور خاص، نمایش حساب‌های کاربران ۱۳ تا ۱۷ ساله را متوقف کرد. Quick Add Teens همچنین نمی تواند پروفایل های عمومی داشته باشد و برای برقراری ارتباط با یکدیگر باید دوستان مشترک باشند. علاوه بر این، حساب‌های آنها فقط در شرایط خاصی در نتایج جستجو ظاهر می‌شوند، مثلاً اگر جستجوگر یک دوست مشترک با آنها داشته باشد.

سال گذشته، اسنپ وعده داده بود که کنترل‌های والدین و سایر ویژگی‌های طراحی شده برای محافظت از کاربران خردسال را در سرویس خود معرفی کند. این شرکت برنامه‌های خود را در جلسه‌ای فاش کرد که در آن قانون‌گذاران شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌هایی را که به نوجوانان ارائه می‌دهند، مانند اسنپ‌چت و تیک‌توک، فشار می‌آورند تا برای محافظت از کودکان در پلتفرم‌هایشان کارهای بیشتری انجام دهند.

Family Hub کاملاً داوطلبانه است و نوجوانان همیشه می‌توانند در صورت تمایل پورتال را ترک کنند – همچنین به آنها این حق داده می‌شود که دعوت والدین را برای پیوستن بپذیرند یا رد کنند. و از آنجایی که این ویژگی برای افراد زیر سن قانونی در نظر گرفته شده است، کاربران بالای ۱۸ سال به طور خودکار از دستگاه حذف خواهند شد.

این شرکت در نظر دارد علاوه بر امکانات موجود، امکانات اضافی را در مرکز خانواده ارائه دهد. این به والدین اجازه می دهد تا دوستان جدیدی را که نوجوانشان در هفته های آینده اضافه کرده است، به راحتی ببینند. و در ماه‌های آینده، اسنپ کنترل‌های محتوا را برای والدین اضافه می‌کند، و همچنین به نوجوانان اجازه می‌دهد تا در صورت گزارش حساب یا محتوا، والدین خود را مطلع کنند.