مزایای هیدراتاسیون کافی ذهن را درگیر می کند

آب به معنای تفاوت بین سلامتی و بیماری است. برخی از مزایای هیدراتاسیون خوب را در نظر بگیرید. او او:

خطر ابتلا به بیماری را کاهش می دهد

مطالعات تحقیقاتی نشان می دهد که هیدراتاسیون خوب خطر ابتلا به سرطان سینه را تا ۷۹ درصد، خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را تا ۴۵ درصد کاهش می دهد و خطر ابتلا به سرطان مثانه را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد.

شفافیت ذهنی را تقویت می کند

کاهش تنها ۲ درصدی آب بدن باعث مشکلات حافظه کوتاه مدت و مشکلات قابل توجهی در تمرکز می شود. آبرسانی خوب به شما کمک می کند در طول روز هوشیار باشید.

هضم را بهبود می بخشد

دستگاه گوارش بدون مایعات کافی دچار یبوست می شود. مایع برای عبور مواد مغذی از غشاهای ظریف روده ضروری است. اگر بدن به اندازه کافی هیدراته شده باشد، مایعات کافی در دستگاه گوارش برای توزیع مواد مغذی در سراسر بدن وجود دارد.

بافت پوست را صاف می کند

هیدراتاسیون کافی اجازه می دهد تا آب از تمام غشای بدن عبور کند تا بزرگترین عضو بدن، پوست، به اندازه کافی هیدراته شود. بافت پوست را نرم می کند. روند طبیعی پیری کند می شود. چین و چروک ها محو می شوند. کیست پوست سفت می شود. چرا در هنگام دادن آب به بدن خود یک جایگزین ایمن، طبیعی و موثر بدون عوارض است که درد لیفت صورت را تحمل کنید؟

روند پیری را کند می کند

دلیل هیدراتاسیون ضعیف با افزایش سن، بدتر شدن تدریجی مکانیسم تشنگی در مغز است. وقتی ما جوان و تشنه هستیم، وقتی تشنه هستیم هیچ مانعی برای ما وجود ندارد. با افزایش سن، داستان متفاوتی ظاهر می شود. سیگنال تشنگی تحریف می شود زیرا ما آن را نادیده می گیریم و نوشیدنی های کم آب مانند قهوه یا الکل می نوشیم. هیدراتاسیون خوب کشش سطحی آب بلعیده شده را کاهش می دهد و جرم ذرات آن را کاهش می دهد. ظرفیت هیدراتاسیون افزایش می یابد و آب را برای انتقال به هر سلول بدن راحت تر می کند.

درد کمر و مفاصل را تسکین می دهد

یک واقعیت کمتر شناخته شده این است که نشان داده شده است که هیدراتاسیون کافی در ۸۰ درصد از مبتلایان به کاهش درد کمر و مفاصل کمک می کند.

به کنترل وزن بدن کمک می کند

برای بسیاری از مردم، مکانیسم تشنگی بدن آنقدر ضعیف است که تصور می‌شود در یک سوم آمریکایی‌ها گرسنگی است. به جای آب خوردن غذا می خوریم.

مکانیسم تشنگی را بازنشانی می کند

گرسنگی با تشنگی اشتباه گرفته نمی شود. مزیت آشکار کاهش وزن اضافی بعدی به دلیل خوردن زیاد است.

به طور خلاصه، فواید شگفت انگیز هیدراتاسیون خوب چیست؟

* ما جوان تر به نظر می رسیم و احساس می کنیم.

* وضوح ذهنی تقویت می شود.

سیستم گوارش ما مواد مغذی را به هر سلولی ارسال می کند

* کنترل وزن را دوباره به دست آورید.

* توانایی مقابله با استرس افزایش یافته است.

* درد ناشی از درد مفاصل کاهش می یابد.

* انعطاف پذیری عمومی بازسازی شده است.

تمام سیستم های بدن در حداکثر پتانسیل خود با هیدراتاسیون خوب کار می کنند. خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد؟

نه. هر چقدر هم که فکر ساده به نظر برسد، آب راز سلامتی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر