معاونان کلانتر یک جغد مجروح را در شهرستان مونتگومری نجات می دهندشهرستان مونتگومری ، نیویورک (نیوز 10) – یک جغد جوانی که بر اثر تصادف با خودرو به شدت مجروح شده بود توسط ماموران اولیه که به طور اتفاقی در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گرفته بودند نجات یافت.

در این حالت ، جغد مجروح نیازی به تماس با 911 برای کمک ندارد. اتفاقاً حیاط دور از ورودی کلانتری شهرستان مونتگومری واقع شد. گروهبان توماس فلیکنگر و همکارش معاون کالینز به نجات هواپیمایی که در 5S در فولتونویل توسط خودرو برخورد کرده بود کمک کردند.

نمایندگان آن را با دقت در جعبه قرار دادند و با دستیار محلی ، سارا آستین از سارا از Windows of Windows تماس گرفتند. او از آنها برای نجات جان پرنده تقدیر کرد. “اگر این حیوان زنده بماند ، مطمئناً 100 life جان خود را نجات می دهد. می توانم با اطمینان کامل بگویم. ”

آستین اکنون از پرنده مراقبت می کند ، که به گفته او یک جغد ماده مهار شده است که دچار جراحات جدی شده است. “ضربه سر و شکستگی بال. او در حال حاضر علائم بسیار مهمی در زمینه ضربه دارد. “

او می گوید که جغدها از شکار موش در نزدیکی موانع جاده ای که از برس و پوشش چمن دور می شوند لذت می برند. این به آنها کمک می کند تا وارد طعمه خود شوند ، اما همچنین می تواند در جاده های شلوغ خطرناک باشد. توصیه او به هرکسی که پرنده ای مجروح پیدا می کند این است که آنها را متقاعد کند که در جاده ایمن بمانند و از خطرناک ترین آنها دور شوند.

اما او به مردم خوب سامری هشدار داد که خود را در معرض خطر قرار ندهند. “من نمی خواهم کسی برای نجات هواپیما صدمه ببیند. با افسر کلانتری محلی خود تماس بگیرید. آنها معمولاً شماره تماس گیرنده محلی دارند.” او می گوید با بررسی آنلاین موقعیت مکانی خود می توانید تعمیرکارانی را در نزدیک خود پیدا کنید.

در مورد گروهبان. فلیکنگر ، نزدیک به دو دهه است که به جامعه خود در منظره زیبای شهرستان مونتگومری خدمت می کند. این اولین نجات پرواز او نبود. او گفت: “اگر مردم عادی بتوانند آنها نمی توانند با ما تماس بگیرند.” وقتی بتوانیم به آنها کمک کنیم ، این یک چیز ویژه است. “

بیشتر از NEWS10

  • پلیس: یک زن در آلبانی گفت اسلحه ای که در هنگام اختلاف بار حمل می کرد
  • یک مورد جدید COVID در آلبی CSD شناسایی شد
  • تمرکز سازمان محلی بر پنجمین “روز مناسب دخانیات”
  • Schenectady High به ادعاهای افزایش خشونت پاسخ می دهد
  • فراخوان برای گسترش هیئت بررسی پلیس جامعه آلبانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید