معرفی برندگان جشنواره ترایبکا ۲۰۲۲ / جشنواره تا یکشنبه ادامه دارد – تئاتر آنلاین


جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۲۲ مبلغ ۱۶۵۰۰۰ پوند به برندگان این دوره اهدا کرد.

به نقل از تئاتر آنلاین از هالیوود خبرنگاربیست و یکمین دوره جشنواره از قبیله با معرفی برندگان در بخش های رقابتی، “دختر خوب جین” و “غار”. آدولامبه عنوان برندگان اصلی آن معرفی شد.

“دختر خوب جین” که برنده ۲۰۰۰۰ جایزه شد دلار بنیانگذاران جشنواره برای بهترین فیلم داستان آمریکا در بازی بود باران اسپنسر به عنوان بهترین بازیگر برای برنده شدن بخش رقابتی فیلم داستان ایالات متحده نیز انتخاب شد. این فیلم توسط سارا الیزابت نوشته شده است مونتس درباره دختر مدرسه ای به نام بود جین با اسپنسر است که با پدر و مادر جدا از هم مشکل دارد و پس از ملاقات با یک فروشنده مواد مخدر، تمام برنامه هایش از کنترل خارج می شود.

یکی دیگر از برندگان این جایزه ۲۵۰۰ بهترین فیلمنامه بود که “همچنینبه کارگردانی بن اسنایدر این فیلم توسط الیزابت رودریگز نوشته شد و فیلم The Next Out برنده جایزه بهترین فیلمبرداری شد. از فیلم «وقت خدا» نیز تقدیر شد.

در بخش مستند رقابتی، جایزه اصلی بهترین فیلم مستند «غار» است. آدولامرسید و جایزه ای برای ویرایش برجسته دریافت کرد و به همین دلیل ۲۰۰۰۰ دلار و ۲۵۰۰ دلار به آن تعلق گرفت.

میشل گاراژ سدر همچنین دو جایزه برای.سوسرابرنده شد، از جمله جایزه ۱۰۰۰۰ دلاری و جایزه بهترین کارگردان فیلم بلند نوظهور. نورا افرون ۲۰۰۰۰ ارزش داشت.

مستند شبکه Abbio «کاترینا کیدز» همچنین برنده دو جایزه ۵۰۰۰ دلاری از جمله جایزه بهترین کارگردان مستند نوظهور و جایزه انسان / طبیعت برای تخریب کوتاه مدت و بلندمدت ناشی از طوفان کاترینا شد.

در بخش رقابت میانی بین المللی نیکی کریمی به نویسندگی و کارگردانی «ژانویه» امسال یکی از داوران این بخش بود. ویستورز کریس از جانب لتونی جایزه ۲۰۰۰۰ دلاری بهترین فیلم را دریافت کرد و «بازدیدکننده» برنده بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد شد. ۲۵۰۰ او یک دلار برنده شد.

حوزه‌های دیگر شامل فیلم‌های کوتاه، داستان‌های صوتی، انیمیشن، دیدگاه‌های دانشجویی، بازی‌ها و موارد دیگر است از قبیله به X برندگان جوایزی اهدا شد.

امسال در مجموع ۱۶۵۰۰۰ پوند جایزه نقدی به برندگان رشته های مختلف اهدا شده است.

جشنواره از قبیله این روند تا روز یکشنبه ۱۹ خرداد ادامه خواهد داشت.