مقایسه Airpod Pro با Airpod Pro 2 تفاوت بین Airpapro نسل ۲ و ۱


مرور: مقایسه Airpod Pro با Airpod Pro 2، در این مقاله بهترین هندزفری بی سیم اپل را با نسل قبلی آن مقایسه می کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

می توان گفت ایرپاد پرو بهترین هندزفری بی سیم شرکت اپل بود. اما پس از معرفی ایرپاد پرو نسل دوم، بازی با پیشرفت های خود تغییر کرد. در حال حاضر Airpod Pro نسل ۲ بهترین و قدرتمندترین هندزفری شرکت اپل است. در ادامه به بررسی تغییرات و تفاوت های نسل دوم و اول ایرپاد می پردازیم. AirPods Pro 2 می تواند یک رقیب بسیار قوی و قدرتمند برای Samsung Galaxy Buds 2 Pro باشد.

بهبود مراسم برای حذف صدا (لغو شدن سر و صدا)

یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین ویژگی‌های ایرپاد اپل، قابلیت لغو صدا است. این ویژگی در حال حاضر فقط در AirPods Pro 2 و ۱ و AirPods Max موجود است. Airpod Pro 2 با کمک یک الگوریتم بهبود یافته حذف نویز را بهبود بخشیده است و ۲ برابر قدرتمندتر از نسل قبلی است.

۴ اندازه تفاوت بالشت پلاستیک

بالشتک های پلاستیکی قطعات قابل تعویض هستند و به صورت هندزفری روی سر قرار می گیرند. می توانید بالشتک پلاستیکی را با توجه به فرم گوش خود تنظیم کنید تا هندزفری راحت تر در گوش شما قرار گیرد. حتی در تنظیمات AirPods خود، می توانید از ویژگی استفاده کنید که به شما می گوید آیا بالشتک پلاستیکی مورد استفاده برای گوش شما مناسب است یا خیر.

یکی دیگر از تفاوت های AirPods Pro و AirPods Pro 2 تعداد بالشتک های پلاستیکی در جعبه آنها است. نسل قبلی دارای ۳ سایز مختلف کوسن پلاستیکی (کوچک، متوسط ​​و بزرگ) بود اما نسل جدید دارای ۴ سایز مختلف (بسیار کوچک، کوچک، متوسط ​​و بزرگ) است.

ممکن است مقدار کمی و زیاد که باید انجام شود صدا (تعداد) با دست آزاد

در هندزفری اپل قبل از ایرپاد ۲ امکان کم و زیاد شدن صدا بدون استفاده از گوشی و تنها با کمک هندزفری وجود نداشت و این یکی از دیگر تفاوت های ایرپاد پرو نسل ۲ با ایرپادهای دیگر است. در این هندزفری می توانید با حرکت دقیق انگشتان صدا را کم یا زیاد کنید.

تفاوت سلام مورد

مهم ترین تفاوت AirPods Pro و AirPods Pro 2 در قاب شارژ آن است که چندین تفاوت دارد. کیف شارژ یکی از مهم ترین اجزای هندزفری اپل است، پس در خرید ایرپاد به این موضوع توجه کنید.تفاوت AirPods Pro و AirPods Pro 2

امکان یافتن کیف شارژ با FindMy

به لطف تراشه جدید U1 که در ایرپادهای جدید نصب شده است، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Find My که به‌طور پیش‌فرض روی آیفون شما نصب شده است، جعبه شارژ را بدون هندزفری پیدا کنید. متأسفانه این قابلیت در نسل قبلی ایرپادها وجود نداشت و پس از ناپدید شدن کیس، افراد مجبور به خرید یک کیس شارژ ایرپاد جداگانه شدند.

اضافه شدن اجاره نامه

در ایرپاد پرو جدید برخلاف نسل قبلی، سوراخی در کنار قاب شارژ ایجاد می شود تا فرد بتواند بند را رد کند و کیف شارژ را با بند حمل کند و هر طور که دوست دارد از بند استفاده کند.

افزودن بلندگو

برخلاف نسل قبلی، در کیس شارژ هندزفری جدید اپل یک اسپیکر وجود دارد. یکی از ویژگی های این اسپیکرها این است که می توانند تشخیص دهند که شارژ کیس کم است یا خیر.

تفاوت باتری

باتری Airpod Pro 2 با هر بار شارژ کامل (با فعال کردن حذف نویز) می تواند بیش از ۶ ساعت برای شما کار کند. البته تفاوت باتری AirPods Pro با AirPods Pro 2 زیاد نیست.

تراشه H2

تراشه قدرتمند H2 در AirPods Pro جدید با کمک بلوتوث ۵.۳ به شما امکان می دهد هنگام گوش دادن به موسیقی از بهترین کیفیت لذت ببرید. تراشه H2 همچنین شفافیت و حذف نویز را بهبود می بخشد و تقویت می کند و حذف نویز فعال را ۲ برابر قوی تر از نسل قبلی می کند. مقایسه AirPods Pro جدید با نسل قبلی

ممکن است تشخیص اندازه و اندازه گوش

AirPods Pro نسل دوم توانایی تشخیص شکل و اندازه گوش‌های شما و بهبود بازتولید صدا را به صورت هندزفری دارد.

کلمه دیگران

در این مقاله به بررسی تفاوت های AirPods Pro و AirPods Pro 2 می پردازیم و برخی از قابلیت های هندزفری جدید اپل را بررسی می کنیم. امیدواریم این مقاله به شما در خرید Airpod Pro 2 یا ۱ کمک کرده باشد و بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر به محصولات اپل مانند AirPods، iPhone، Apple Watch و غیره علاقه دارید، به وب سایت سیب خونو مراجعه کنید.