مناطق محلی مدارس برگزار می شود "Run-Bus" روزکلیفتون پارک ، نیویورک (نیوز 10) – اکثر ولسوالی ها ، اگر نگویند تمام کلانشهرهای این کلانشهر با کمبود شدید اتوبوس های مدرسه روبرو هستند و به نظر می رسد این موضوع بدتر می شود. در حال حاضر یک انگیزه داخلی برای آوردن رانندگان بیشتر اتوبوس وجود دارد.

بلیندا گوویچ رئیس منطقه پایتخت انجمن حمل و نقل دانشجویی نیویورک است. این سازمان یک رویداد ویژه با نام “Drive-A-Bus” ترتیب داد و به رانندگان اجازه می دهد که فرمان را بردارند.

منطقه مدارس مرکزی شنندهوا در بین 30 راننده دائمی و جایگزین از سال 2020 بسیار کم است و این بر توانایی آنها در انتقال همه دانش آموزانی که نیاز به سفر به مدرسه دارند تأثیر می گذارد. “همه چیز روی عرشه است و بسیاری از مدیران و تکنسین های ما هر روز کار می کنند. این بدیهی است که بر توانایی ما در انجام وظایف عادی ما تأثیر می گذارد. ما در حال حاضر در بحران هستیم. چیزی وجود دارد که باید ارائه دهیم اما نه ایمنی بلیندا می گوید. ”

کیل بلوکوپیتسکی ، مدیر اجرایی انجمن والدین و معلمان ایالت نیویورک می گوید: “مقامات و متخصصان حمل و نقل ، رانندگان اتوبوس ، دستیاران اتوبوس و بازرسان – آنها قهرمان هستند و ما می خواهیم شما قهرمان شوید.” مقامات می گویند برای قهرمان شدن از این نوع کار چندانی لازم نیست.

الزامات اساسی برای راننده شدن اتوبوس مدرسه شامل اخذ گواهینامه رانندگی فدرال تجاری (CDL) و همچنین مجوز مسافر و مجوز اتوبوس مدرسه است که به آنها اجازه می دهد کودکان را به مدرسه منتقل کنند. رانندگان همچنین باید معاینات پزشکی ، آزمایشات مواد مخدر و الکل ، بازرسی های جنایی و آموزش های مربوط به امنیت مورد نیاز توسط مقامات ایالتی و فدرال را انجام دهند.

در سراسر کشور ، مناطق مدرسه ای و اپراتورهای قراردادی خصوصی به دنبال راه هایی برای افزایش گودال موجود راننده هستند. بسیاری حقوق رانندگان را افزایش می دهند و پاداش اجاره و سایر مزایای مالی را ارائه می دهند. بازار رانندگان CDL در سالهای اخیر بهبود یافته است و همه گیری COVID نیز بر آن تأثیر گذاشته است.

بیشتر از NEWS10

  • هالووین مخصوص سگ (و گربه) است
  • پلیس در جستجوی مرد آمریکای شمالی است که از 6 اکتبر مفقود شده است
  • پلیس ماساچوست غربی در جستجوی مرد مفقود شده 73 ساله است
  • مدارس محلی روز “Drive-A-Bus” را برگزار می کنند
  • پلیس: یک کارمند سابق متهم به اختلاس در 84000 دلار شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید