منظور از ظهور La Niña برای پیش بینی های زمستانی چیست(WUTR) – مرکز هواشناسی و م Instituteسسه بین المللی آب و هوا و تحقیقات اجتماعی اخیراً پیش بینی ترجیحی برای لا نینا را در چند ماه آینده منتشر کردند. La Niña یک ساختار آب و هوایی است که در آن بادهای تجاری که از شرق به غرب می وزند قوی تر از حد معمول هستند و آب گرم را به سمت آسیا سوق می دهند اما آبهای سردتر از سواحل غربی ایالات متحده بالا می رود. آبهای سرد در اقیانوس آرام پرواز قطبی جنوب غربی شمال شرقی ایالات متحده را تحت فشار قرار می دهد و باعث سرمای شدید و بارندگی در منطقه دریاچه های بزرگ و برف متوسط ​​می شود.

La Niña نقطه مقابل El Niño است. ال نینو زمانی رخ می دهد که بادهای تجاری ضعیف شده و آب گرم به سمت شرق ، به سمت ساحل غربی ایالات متحده رانده می شود. این امر منجر به زمستان و دمای گرمتر در منطقه دریاچه های بزرگ و حالت خشک می شود که عامل اصلی بارش برف است.

جی! همه اینها برای فصل زمستان ما چه معنایی دارد؟ درست است ، پیش بینی داده ها به یک مرز ضعیف یا La Niña در فصل زمستان و زمستان 2021 و 2022 اشاره می کند. به نظر نمی رسد که ما در اینجا در شمال شرقی تأثیر زیادی خواهیم داشت زیرا انتظار می رود لا نینا ضعیف باشد. پیش بینی وضعیت آب و هوا

بیشتر از NEWS10

  • پیام جدید رنجر ارتش فلج: ارائه دوچرخه های انعطاف پذیر
  • “ساختمان کار خود را متوقف نکرده است”: جانباز دریایی از حمله تروریستی 11 سپتامبر به پنتاگون یاد می کند
  • منظور از ظهور La Niña برای پیش بینی های زمستانی چیست
  • موسسه هنری کلارک و MASS MoCA نیاز به پوشش COVID برای بازدیدکنندگان دارند
  • پلیس کلونی در تلاش برای شناسایی این فرد است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید