مهلت ارسال آثار برای دومین دوره جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت – تئاتر آنلاین تمدید شد.


مهلت ارسال آثار هنرمندان شرکت کننده در ۲ بخش رادیو تئاتر و تله تئاتر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت ۷ روز تمدید شد.

به نقل از ستاد خبری هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، به گزارش تئاتر آنلاین، با توجه به تقاضای هنرمندان، آخرین مهلت ارسال آثار در بخش تئاتر و تله تئاتر رادیو هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت تعیین شد. . تراکم مشاغل دریافتی در سراسر کشور و این بخشها از ۲۷ مرداد به مدت ۷ روز و حداکثر تا روز چهارشنبه افزایش یافت. پیش از این و بر اساس زمان بندی فراخوان شده برای هجدهمین دوره جشنواره، هنرمندان متقاضی تا روز پنجشنبه ۲۹ مردادماه فرصت داشتند آثار خود را با شرایط ذکر شده به دبیرخانه مرکزی هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت ارسال کنند.

همچنین بر اساس برنامه ریزی انجام شده، هنرمندان بخش تئاتر جشنواره تا روز پنجشنبه ۳۰ مردادماه فرصت دارند آثار خود را به شرط اعلام در فراخوان به دبیرخانه مرکزی ارسال کنند. حجم و تعداد بالای آثار اعمال شده برای این بخش.

بر این اساس متقاضیان می توانند برای ثبت نام و ارسال اثر، کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان و اخبار این جشنواره به سایت رسمی هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت به نشانی www.moghavemattheater.ir مراجعه کنند.

جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت برای اولین بار در سه دهه اخیر، هجدهمین دوره خود را با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و بنیاد فرهنگی دفاع مقدس فتح و به دبیری سید و سالار شهیدان از شهریور تا آذر ۱۳۰۱ در ایران و کشورهای اسلامی برگزار می‌کند. . وحید فخار موسوی..