مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ را توضیح می دهدهیئت شمالی ، فلوریدا (نیوز نیوز اکنون) – یک روز پس از اعلام مرگ گبی پتیتو به عنوان “دستکاری” ، متخصصی که کالبد شکافی خود را انجام داد ، معنای آن را توضیح داد.

برنت بلو ، پزشک قانونی Teton County Wyoming ، به NewsNationNow.com گفت: “خروپف به طور کلی به این معنی است که این کار بر خلاف ابزار انجام شده است.” “لازم نیست باشد ، اما دست دادن اساساً به این معنی است که با مواد ساخته نشده است.”

پتیتو اندکی پس از 25 آگوست در حالی که او و دوست دخترش ، برایان لاندری ، در یک سفر بزرگراهی بودند ، فوت کرد.

پدر برایان لاندری ، کریستوفر لاندری ، روز چهارشنبه از خانه خارج شد تا چمن خود را ببرد ، اما به س questionsالات برایان انتین ، خبرنگار NewsNation ، پاسخ نداد.

استیو برتولینو ، وکیل لباسشویی ، روز چهارشنبه بیانیه ای کتبی صادر کرد و مرگ پتیتو را یک تراژدی خواند ، اما دوبار برایان لاندری را به عنوان تنها فردی که از مرگ او راضی بود ، اضافه کرد.

برتولینو نوشت: “در حالی که برایان لاندری در حال حاضر متهم به استفاده غیرمجاز از کارت پرداخت گابی است ، برایان تنها فردی است که به مرگ گابی پتیتو علاقه مند است.” “در حال حاضر برایان هنوز پیدا نشده است و وقتی او پیدا شد ما با اتهامات کلاهبرداری که علیه او در حال انجام است برخورد می کنیم.”

مادر پتیتو ، نیکول اشمیت ، این اتهامات را رد کرد.

او در نامه ای به روزنامه نگار شریک WFLA JB Biunno نوشت: “کلمات او مزخرف است. به صحبت ادامه دهید.”

آبی اگر معتقد بود که برایان لاندری مسئول این کار است ، از گمانه زنی خودداری کرد. وی روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما مسئول ایجاد و مرگ هستیم”. هرکسی که مرتکب قتل شده است مجری قانون است. “

او به سادگی گفت که علت مرگ ، خفه شدن و علت مرگ ، قتل ، توسط قانون وایومینگ ارائه خواهد شد. آبی اولین بار در 21 سپتامبر حکم مرگ به مرگ را صادر کرد.

پتیتو 22 ساله در 11 سپتامبر توسط والدینش پس از پاسخگویی به تماس تلفنی و پیامک چند روزه مفقود شده بود. جسد پتیتو در 19 سپتامبر درست بیرون پارک ملی گراند تتون در وایومینگ پیدا شد.

Associated Press و NewsNation شریک WFLA به این گزارش کمک کردند.

بیشتر از NEWS10

  • مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ را توضیح می دهد
  • امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال است
  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است
  • بایدن: Walmart ، FedEx ، UPS اضافه کار می کنند تا مشکلات عرضه را کاهش دهند
  • دموکرات ها خواستار پول مسکن در بسته هزینه های اجتماعی هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید