موسسه فضای باز به حفاظت از کمربند حیات وحش محدوده Palmertown کمک می کند


گلنز فالز ، نیویورک (NEWS10) – یک قرارداد سرمایه گذاری اخیر بین Identify Brokers و موسسه Open Space (OSI) جنگل های ارزشمند را حفظ کرده و کمربند حیات وحش بین پارک ایالتی دریاچه مورو و پشت کوه وست را گسترش می دهد.

ایلین لارابی ، معاون ارشد ارتباطات OSI می گوید: “خرید این ملک برای ادامه رابطه بسیار هیجان انگیز است.” “این بخش از دولت به سرعت در حال رشد است ، که حفظ فرصت های سرگرمی خارجی را از اهمیت بیشتری برخوردار می کند.”

بخشی از زمین Palmertown در شمال شهرستان Saratoga و پارک Adirondack را به هم متصل می کند ، و هدف OSI از ایجاد مسیری بین پارک دولتی اسپا Saratoga ، دریاچه مورو ، و در همه Adirondacks را پیش می برد.

بخش چوبی 59.62 هکتاری از خیابان خیابان واقع در دریاچه لوزرن به قیمت 125000 دلار که قبلاً متعلق به مارژ فرانسوی بود و شوهر فقیدش کن بیش از 40 سال به OSI فروخته شد. OSI گفت که قصد دارد ملک را به وزارت حفاظت از محیط زیست یا دفتر حفاظت ، تفریح ​​و حفاظت تاریخی بفروشد.

لارابی گفت ، OSI یک سال پیش 1260 هکتار در جنوب غربی کوه غربی که به جنگل ایالت رالف جاده متصل می شود خریداری کرد. آنها قصد دارند این زمین را در سال 2023 به وزارت امور خارجه برای حفاظت از محیط زیست بفروشند.

نقشه کمربند پیشنهادی حیات وحش پالرمتاون

املاک فرانسوی_Palmertown_Oct2020 بارگیری

بیشتر از NEWS10

  • مورد گابی پتیتو: پزشکی قانونی علت مرگ را توضیح می دهد
  • امید به زندگی در شهرستان کلمبیا به طور کامل بالغ بر 60 سال است
  • تعداد “وحشتناک” اسلحه ای که توسط TSA طی یک سابقه 20 ساله در تنها 9 ماه کشف شده است
  • بایدن: Walmart ، FedEx ، UPS اضافه کار می کنند تا مشکلات عرضه را کاهش دهند
  • دموکرات ها خواستار پول مسکن در بسته هزینه های اجتماعی هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید