موسسه هنری کلارک و MASS MoCA نیاز به پوشش COVID برای بازدیدکنندگان دارندویلیامستون ، توده (WWLP) – از اول نوامبر ، همه بازدیدکنندگان از موسسه هنری کلارک و MASS MoCA باید مدرک دریافت واکسن COVID -19 را ارائه دهند. در حال حاضر کارکنان کلارک ، نگهبانان کتابخانه و پیمانکاران باید واکسینه شوند. شرایط واکسیناسیون MASSA MoCA برای کارکنان در 8 اکتبر آغاز شد.

Olivier Meslay ، مدیر کلاردک Hardymon ، می گوید: “ما همچنان سلامت و ایمنی مهمانان ، کارکنان و جامعه را در سرلوحه کار خود قرار می دهیم.” وی گفت: “اقدامات احتیاطی بیشتر برای ملزم کردن همه بازدیدکنندگان برای تأیید واکسیناسیون ، بهترین و م effectiveثرترین راهی است که کلارک می تواند نقش خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام دهد. ما معتقدیم که مهمانان ما از این تلاش ها حمایت خواهند کرد. ”

تریسی مور ، معاون مدیر MASS MoCA ، گفت: “الزامات پوشش ما برای FreshGrass استقبال خوبی شد ، بنابراین کارکنان ما اکنون یک دفترچه بازی برای کار دارند.” “ما متعهد هستیم که با نزدیک شدن به ماه های زمستان و شروع به گذراندن زمان بیشتر در داخل خانه ، یک محیط سالم و سالم را حفظ کنیم.”

سیاست واکسیناسیون کلارک

از اول نوامبر ، بازدیدکنندگان کلارک بالای 12 سال باید کارت ایمن سازی خود را (که توسط مرکز کنترل بیماریها یا سازمان بهداشت جهانی صادر شده است) یا تأیید واکسن دیگر در میز ثبت نام کلارک نشان دهند تا ورود کنند. همه افراد باید مدارکی از گواهی واکسیناسیون ارائه دهند که نشان می دهد حداقل یک واکسن مورد تأیید ایالات متحده (Pfizer ، Moderna ، یا Johnson & Johnson) یا واکسن های تأیید شده توسط دولت های خارجی ، حداقل دو هفته قبل از ورود آنها دریافت کرده اند. از بازدیدکنندگانی که زیر دوازده سال واکسینه نشده اند استقبال می شود اما باید توسط بزرگسالان واکسینه شده همراه شوند. همه بازدیدکنندگان پنج ساله و بزرگتر موظفند در هر زمان که داخل ساختمانهای کلارک هستند و در خارج از مکان که فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست ، از ماسک صورت استفاده کنند. از هرکسی که از این خط مشی پیروی نمی کند ، خواسته می شود بعداً از آن بازدید کند.

سیاست واکسیناسیون انبوه MoCA

از روز دوشنبه 1 نوامبر ، همه بازدیدکنندگان MASS MoCA بالای 12 سال باید مدرکی از پوشش کامل COVID-19 (همراه با شناسایی عکس برای بازدیدکنندگان بالای 18 سال) نشان دهند. اشکال قابل قبول صدور گواهینامه شامل عکس ها یا نسخه های کپی از اسناد رسمی واکسن است که از داخل یا خارج از فرم های دیجیتال ایالات متحده اداره می شود یا گواهینامه واکسن صادر شده توسط دولت مانند NY Excelsior Pass نیز قابل قبول است. کودکان زیر 12 سال که واکسینه نشده اند باید با بزرگسالانی که کاملاً واکسینه شده اند همراه شوند. ماسک برای همه افراد بالای دو سال در خانه مورد نیاز است. از بازدیدکنندگانی که قادر به رعایت این الزامات جدید ورود به حوزه بهداشت و ایمنی نیستند و قبلاً بلیط خریداری کرده اند خواسته می شود تا برای بازپرداخت کامل ، با گیشه آفیس MASS MoCA در [email protected] تماس بگیرند.

بیشتر از NEWS10

  • موسسه هنری کلارک و MASS MoCA نیاز به پوشش COVID برای بازدیدکنندگان دارند
  • پلیس کلونی در تلاش برای شناسایی این فرد است
  • موسسه فضای باز به حفاظت از کمربند حیات وحش محدوده Palmertown کمک می کند
  • مرد هادسون پلیس را هدایت می کند و در رودخانه رانندگی می کند
  • در میان موارد موفق ، بخش های بهداشت محلی بر مکمل و جستجوی ارتباط تمرکز می کنند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید