میزبانی جام جهانی استارتاپ ها در ماه سپتامبر


استارت آپ Clean Sheet Football قصد دارد در روزهای ابتدایی سپتامبر میزبان جام جهانی استارتاپ ها باشد. در حالی که تنها چند ماه به جام جهانی قطر باقی مانده است، زمین های فوتبال ایران آرام آرام خود را برای این مسابقات آماده می کنند. در این زمینه، Cleansheet، یک استارتاپ به عنوان یک پلتفرم رسانه ای/سرگرمی فوتبال، خود را برای جام جهانی آماده می کند و در مرحله اول میزبان رقابتی بین استارت آپ ها در کنسول بازی سونی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، آرش جهانگیری، موسس کلین شیت، درباره این مسابقه گفت: شرکت های استارت آپی مختلفی برای این رویداد دعوت شده بودند و از آنها خواستیم در یک تیم دو نفره از هر شرکت شرکت کنند. رقابت.. پیشنهادی که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت. تا جایی که برخی شرکت ها برای شناخت تیم خود و معرفی ما مسابقات داخلی برگزار کردند. “

این مسابقات با کنسول PS5 برگزار می شود و شبیه سازی دقیق جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود. به این ترتیب هر تیم یکی از تیم های حاضر در جام جهانی را انتخاب می کند و در گروه خود به رقابت می پردازد و همانند مدل جام جهانی تیم ها صعود می کنند و پس از مرحله گروهی دو تیم راهی مرحله حذفی می شوند. صحنه. .

تیم اول این مسابقه برنده یک کنسول PS5 می شود که توسط Garanti Arund به عنوان حامی مالی این رویداد ارائه شده است. علاوه بر این، تیم دوم ۹ میلیون پول نقد و جایزه دریافت خواهد کرد تیم سوم ۵۰ میلیون روپیه دریافت خواهد کرد. البته در این جام، آقای گل نیز حضور خواهد داشت که برنده جایزه سه میلیونی شد. البته بسته به گفتگو می توان جوایز دیگری نیز اضافه کرد.

علاوه بر مجموعه اروند، اسنپ، نوین واحد و ابراروان و کریپتوبازار نیز حامی مالی این برنامه هستند و از این برنامه حمایت مادی و معنوی می کنند.

لازم به ذکر است، جام جهانی استارتاپ ها با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و تسریع در توسعه استارت آپ های ایرانی، از دوم تا چهارم شهریورماه در مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر برگزار می شود. این مرکز بین ۳۲ تیم و گروه استارتاپی را پشتیبانی می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مسابقه مراجعه کنید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!