نامزد روسی سردار فاش شد/ صاحب فرزند دیگری شد؟!


گزارش کردن سناپرس; پرونده جنجالی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در روسیه با اظهارات جدید دختر شاکی همچنان خبرساز است.

پرونده جنجالی سردار آزمون پس از جلسه دادگاه روسیه با اعتراض این مهاجم فوتبال ایران مواجه شده و هنوز نتیجه نهایی مشخص نیست.

در جدیدترین اتفاق این پرونده، «علیا» دختر شاکی سردار عجمون اظهاراتی بی سابقه علیه وی داده و مدعی شده است که حمایت سردار از نیازمندان و معلولان نمایشی است.

آلیا به وب‌سایت «اسپورت اکسپرس» روسیه گفت: «بعد از اینکه دادگاه به نفع من رای داد، سردار از ارسال کمک هزینه دخترش منصرف شد. من و فرزندم در شرایط سخت مالی هستیم و با کمک های دولتی زندگی می کنیم. سعی کردم مستقیم باهاش ​​تماس بگیرم اما جواب نداد. انتظار چنین بی مهری را از سردار نداشتم. برای نمایش، او آماده است تا به همه کمک کند: کودکان، معلولان و نیازمندان. نکته اصلی حضور دوربین ها و خبرنگاران است.

سردار عجمون

وی با بیان اینکه سردار عجمون قول حمایت از دخترش را تا آخر عمر داده است، گفت: اما الان به ما پول نمی دهد زیرا اگر رسانه ای نباشد می توانید سکوت کنید و وانمود کنید که دغدغه شما نیست. دخترم الان باید برای پاییز لباس بخرد، در سنی است که سایز لباس ها به سرعت تغییر می کند، اما سردار هیچ کمکی به من نمی کند. مشکل دیگر این است که من هنوز نمی توانم سر کار بروم، دخترم یک ساله شده است. ما در مهدکودک هستیم، اما هنوز یک سال و نیم فرصت داریم.

شاکیان سردار آزمون در روسیه ابراز امیدواری کردند که رای نهایی دادگاه به زودی صادر شود و در پایان اظهاراتی بی سابقه و جنجالی را مطرح کرد. گفت: نمی دانم در ذهن سردار چه می گذرد که بیش از پنجاه اسبش حالش خیلی خوب است اما حتی حاضر نیست به دختر خودش غذا بدهد… نمی دانم چطور می تواند زندگی کند، بخورد. . و در آرامش بخواب