نتفلیکس برای تبلیغات آینده با مایکروسافت همکاری خواهد کرد


نتفلیکس شریکی برای سطوح تبلیغاتی آینده خود پیدا کرده است. روز چهارشنبه، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد در این تلاش با مایکروسافت شریک شود. در یک پست وبلاگ منتشر شده توسط مایکروسافت، این غول فناوری گفت که تخصص فنی و فروش را در اختیار نتفلیکس قرار خواهد داد.

ماه گذشته، وال استریت ژورنال پیشنهاد کرد که گوگل و کامکست در میان کاندیداهای پیشرو برای کمک به نتفلیکس در ساخت مجموعه تبلیغاتی هستند. روز چهارشنبه، نتفلیکس اعلام کرد که مایکروسافت را برای استفاده از “قابلیت های اثبات شده” غول فناوری برای حمایت از مشتریان خود انتخاب کرده است. گرگ پیترز، مدیر عامل نتفلیکس، گفت: «مایکروسافت به اعضای ما این انعطاف‌پذیری را داده است که در طول زمان هم در فناوری و هم در فروش نوآوری کنند، در حالی که محافظت از حریم خصوصی قوی نیز ارائه می‌کند. چیزی که ذکر نشده این واقعیت است که مایکروسافت میزبان یک سرویس استریم رقیب نیست.

رید هستینگز، مدیرعامل نتفلیکس، اولین بار اعلام کرد که این شرکت در آوریل گذشته برنامه‌های ارزان‌تری را در نظر گرفته است. این پذیرش پس از آن صورت می گیرد که نتفلیکس اعلام کرد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ ۲۰۰۰۰۰ مشترک خود را از دست داده است. در آن زمان هاستینگز گفت که این شرکت قصد دارد جزئیات برنامه های خود را “در یکی دو سال آینده” نهایی کند. نتفلیکس قرار است درآمد سه ماهه دوم خود را در روز سه شنبه اعلام کند. به گزارش CNBC، این شرکت اخیرا به وال استریت هشدار داده است که ممکن است در سه ماه گذشته دو میلیون مشترک را از دست داده باشد.