“نتفلیکس” دیگر رهبر نیست/ مشترکین “دیزنی” رشد می کنند – تئاتر آنلاین


دیزنی از نظر تعداد مشترکین از نتفلیکس پیشی گرفت و به پربیننده ترین سرویس استریم تبدیل شد.

بر اساس گزارش تئاتر آنلاین به نقل از Variety، آمار مشترکین دیزنی پلاس که روز چهارشنبه منتشر شد نشان می دهد که این سرویس جریان دیزنی در این زمینه از نتفلیکس جلوتر است اصابت است

بر اساس اطلاعات ارائه شده، تعداد مشترکین سرویس استریم دیزنی در سه ماهه دوم سال به ۲۲۷ میلیون مشترک پرداختی رسیده است. در همین حال، نتفلیکس ۲۲۰.۶۷ میلیون مشترک داشت.

البته ارزش این مشترکین نسبت به یکدیگر متفاوت است و دیزنی پلاس تنها حدود ۳۹ درصد از درآمد هر مشترک را در سه ماهه دوم نسبت به نتفلیکس به دست آورده است. این در خارج از کشور تفاوت یکسان است پلاس و در دیزنی پلاس هند و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی در سه ماهه منتهی به جولای سال جاری به ازای هر مشترک ۱.۲۰ دلار درآمد داشتند، در حالی که درآمد نتفلیکس ۸.۸۳ دلار بود.

از سوی دیگر، مشترکین سرویس استریم دیزنی شامل ۱۵۲ میلیون مشترک برای دیزنی پلاس، ۲۲.۸ میلیون و ۴۶.۲ میلیون مشترک برای (ESPN+) است. سلام یعنی وقتی یک خانواده یک بسته دیزنی می‌خرد و از هر سه پلتفرم استفاده می‌کند، دیزنی اینها را به عنوان سه اشتراک جداگانه در نظر می‌گیرد.

دیزنی پلاس از نوامبر ۲۰۱۹ با قیمت پایین عضویت زود شروع کنید شراکت سهم قابل توجهی از بازار استریم را به خود اختصاص داده است. این سرویس با کاهش ۵ درصدی نسبت به سال گذشته، هزینه اشتراک در ایالات متحده را به ۶.۲۷ دلار کاهش داده است تا روند به سمت این سرویس افزایش یابد.

در همین حال، ارقام نتفلیکس برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ نشان داد که برای اولین بار ۲۰۰۰۰۰ مشترک از دست داده است.

همزمان با انتشار این ارقام، دیزنی قیمت اشتراک را بدون تبلیغات اعلام کرد. دیزنی همچنین در ایالات متحده با حدود ۳۸ درصد افزایش به ۱۰.۹۹ دلار در ماه خواهد رسید.

سلام همچنین برنامه های رشد برای سه ماهه چهارم سال و قیمت اشتراک دارد سلام با تبلیغات، ماهانه ۱ دلار افزایش می یابد، از ۶.۹۹ دلار به ۷.۹۹ دلار، و در بخش بدون آگهی، ۲ دلار، از ۱۲.۹۹ دلار به ۱۴.۹۹ دلار افزایش می یابد. ماه می آید

سرویس ESPN+ همچنین قصد دارد قیمت های خود را ۳ دلار افزایش دهد به اشتراک بگذارید ۶.۹۹ تا ۹.۹۹ دلار در ماه.

اشتراک نتفلیکس در ایالات متحده اکنون ۱۵.۵۰ دلار در ماه هزینه دارد.

دیزنی تا پایان سال مالی پیش بینی می کند ۲۰۲۴ در حالی که درآمد دیزنی در سه ماهه دوم ۵.۰۶ میلیارد دلار بود، درآمد نتفلیکس ۷.۹۷ میلیارد دلار و درآمد خالص آن ۱.۴۴ میلیارد دلار بود.