نحوه طراحی لباس کودک


از اتاق خشکشویی گرفته تا ذخیره کپی های فصل بیرون و وسایلی که دستانم را روی زمین می گذارم ، سازماندهی پوشاک کودکان می تواند یک آشفتگی بزرگ باشد! در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند لباس کودک را به شیوه ای ساده و زیبا برنامه ریزی ، ذخیره و سازماندهی کنید.

لباس بچه گانه اسراف است

من در مورد ذخیره اسباب بازی ها اغلب نوشته ام ، اما یک پست کامل در مورد سازمان پوشاک بچه ها نگذاشته ام! من یک درخواست وبلاگ از خواننده ای داشتم که احساس می کرد از وضعیت فعلی لباس فرزندانش غرق شده است.

لباس کودکان به دلایل مختلفی پیچیده است:

  1. اندازه همیشه تغییر می کند – مخصوصاً وقتی بچه هستند!
  2. بچه ها معمولاً کمد لباس کمد ندارند (مانند بیشتر بزرگسالان) بنابراین فضای کمی برای وسایل یا لباس های فصل آینده وجود دارد.
  3. بارگیری می تواند مشکل باشد ، به خصوص اگر شما مانند ما فاصله سنی زیادی دارید!
  4. خود بچه ها اغلب مرتب نگه داشتن کشو مشکل دارند.

لباس ضد اوراق قرضه

همه پسران من تقریباً همه لباس های خود را برای کارمند دارند. من فکر می کنم تا کردن و انتخاب کردن راحت تر از حلق آویز کردن است و هر دو از کمدهای خود برای نگهداری اسباب بازی استفاده می کنند ، بنابراین لباس ها به دست کارمند می رسد. او گفت ، مازن چند پیراهن از لباس هایش (که هرگز نمی پوشد) در قسمت انتهای کمدش آویزان است.

من به جای تناسب با لباس آنها ، هدفم این است که لباس آنها را در فضا قرار دهم. Mazen Clothing 3 کشو بزرگ از IKEA است و Birch دارای بسیاری از کشوهای کوچک در Blithe Dresser از Pottery Barn (که به عنوان میز تغییر ما نیز عمل می کرد) است. من می گویم که کیفیت Blithe ، که برای مونتاژ آمده ، راهی بهتر از کارمند IKEA ما است ، که توماس دوبار مجبور شده است با رعشه لرز بزند.

طرز تهیه لباس کودکان

اکنون که ما در مورد ظروف بحث کردیم ، بیایید در مورد استراتژی صحبت کنیم!

نحوه چیدمان لباس در کشو

شما می توانید نحوه چیدمان کشو را انتخاب کنید:

  1. قسمت بدن (پیراهن در قسمت پایین و جوراب)
  2. بر اساس فصل (تابستان در یک کشو ، فصل زمستان در یکی دیگر)

نوع انتخابی شما بستگی به سن فرزند شما و محل زندگی شما دارد! من هر دو حقیقت را انجام داده ام ، اما چیزی که به نظرم برای ما بهترین است این است که برای اعضای بدن و گروه و همچنین موارد مشابه برنامه ریزی کنیم.

لباس ها را به گروه های کوچک به سازمان دهندگان پارچه تقسیم کنید

اگر کارمندی با چند کشو دارید ، احتمالاً نیازی به تقسیم کننده ندارید.

اگر همه پیراهن ها را در یک کشو دارید ، باید از جدا کننده برای جدا کردن آستین کوتاه و آستین بلند استفاده کنید.

من عاشق پارچه سبک پارچه ای هستم که مربع یا مستطیل است – مانند اینها! یا اینها برای یک گزینه سطح بالا. به نظر من داشتن جداکننده هایی که یک میلیون قطعه کوچک دارند (مانند اینها) ضروری نیست زیرا گذاشتن جوراب یا لباس زیر در آنها زمان زیادی می برد! و من به جداکننده کشو (مانند اینها) اهمیتی نمی دهم زیرا گاهی اوقات دوست دارم کل بشکه را بردارم. اما بدیهی است تا زمانی که شما و فرزندانتان از آن استفاده می کنید می توانید از هر چیزی که دوست دارید استفاده کنید!

نحوه تا کردن لباس نوزاد

س bigال بزرگ: حرکت یا عدم حرکت.

پاسخ من: راه نروید.

من طرفدار بزرگ نصف اندازه هستم. شورت ها به نصف بریده می شوند ؛ پیراهن ها دو برابر و سپس نصف می شوند. من به ستون اهمیت نمی دهم زیرا 1) شما نمی بینید که کدام پیراهن مناسب است و 2) آن را تحت کنترل مکرر قرار می دهد.

من همچنین قصد دارم لباس های شسته شده را کنار بگذارم در اسرع وقت بشردوستانه بنابراین من همیشه سریعترین گزینه را انتخاب می کنم. به نظر من ، پیمایش زمان زیادی طول می کشد.

من واقعاً همه لباس های بچه هایم را بسته بندی نکردم

اگر تا به حال ویدیوی YouTube من در مورد نحوه تا کردن لباس ها را تماشا کرده اید ، این شما را شگفت زده نخواهد کرد. من هیچ PJ پوشه ای ، لباس زیر یا جوراب ندارم. چه کسی اهمیت می دهد که آنها تا شوند!؟ و من فقط شورت و یک تی شرت کوچکم را در می آورم. باز هم ، هدف این است که در اسرع وقت از خشک به خشک بروید و کار را بهتر کنید!

نکته دیگر: فقط یک نوع جوراب را برای یک رنگ بخرید!

سپس می توانید همه آنها را با هم پرتاب کرده و دو عدد را همزمان بگیرید.

کانوشو: توس جوراب های رنگی در کشو دارد ، اما من بیشتر اوقات از سفیدهای سفید به همین دلیل استفاده می کنم!

کشو جوراب و لباس زیر در کارگر blithe

تعمیر و نگهداری لباس: مشارکت کودکان

پسرهای من در حال حاضر حدود 3 و حدود 9 هستند.

توس اصلاً در کشوهایش نمی گنجد. گاهی اوقات او آن را برای پیراهن یا شورت خاصی می خواهد ، اما بیشتر اوقات قبل از پوشیدن لباس هایش آن را می پوشیم.

با این حال ، مازن بیشترین کشو را دارد. او می تواند لباس خود را بپوشد و تصمیم بگیرد که چه چیزی بپوشد (شورت و تی شرت ورزشی هر روز) او همچنین هنگام انتخاب لباس و قرار دادن وسایل پس از رد کردن آنها (برای مثال پیراهن خیلی کوچک) می خندد ، بنابراین من هر ماه در می روم و از کشوهای او مراقبت می کنم. از آنجا که یک تن لباس ندارد و فقط 3 کشو اصلی دارد ، انجام آن آسان است!

آستین کوتاه سمت چپ ، وسط ورزشی ، بازوهای بلند در سمت راست.

پیراهن های آستین کوتاه و بلند روی کشو

یک سیستم لباس مجلسی ایجاد کنید

و سرانجام ، بزرگترین سردرد تاریخ: دست درازی!

جی! اگر می خواهید لباس های کوچک خود را ذخیره کنید یا اگر اینقدر دست به شما داده شده است و باید آنها را ذخیره کنید ، چه می کنید؟ ما همچنین بین کودکان (که خوشبختانه همه پسران هستند بنابراین مشارکت افزایش یافته است) فاصله زیادی داریم. این کاری است که من انجام می دهم:

پیمایش که باید در زیر آن فشرده یا ذخیره نشود ذخیره شود

نکاتی برای پایین نگه داشتن دست ها

طرح

من فقط بهترین لباس ها را ذخیره می کنم. من آموخته ام که زمانی که برنج برای جوان بودن آماده است ، چیزی که در جوان بودن مازن خوب بود ، اشکالی نداشت. با فاصله شش ساله ، سبک ها نیز تغییر می کنند ، بنابراین من فقط لباس های گاه به گاه و بی وقت را ذخیره می کنم. هیچ چیز آلوده یا پاره شده را ذخیره نکنید – آن را از من بگیرید.

صرفه جویی

اینکه کجا و چه چیزی ذخیره کنید به خانه شما بستگی دارد. من قبلاً لوله های پلاستیکی کوچکی روی سقف خود داشتم و اکنون آنها را فقط به دو سطل زیر تختخواب وصل کرده ام که به راحتی پیدا می شوند. می توانید لباس ها را در کمد ، سقف ، گاراژ یا حتی خانه دوست خود ذخیره کنید. یا می توانید آنها را به دوستی با کودکی که سن شما بین شما است ، قرض دهید (من تمام لباس های مازن را برای دوستم سارا فرستادم و اکثر آنها دو سال بعد برگشتند!).

به خاطر داشته باشید که اگر لباس های بسیار خوب را در مکانی مرطوب یا گرم نگهداری کنید ، می توانند زرد رنگ باشند. این دلیل دیگری است که من از سقف به پایین تخت تغییر کردم.

شستشو

وقتی حمام را از انبار می آورم ، دوباره آنها را مرور می کنم و معمولاً می تواند لباس های بیشتری را که می دانم برای کارمند ما کافی نیست یا من آن را دوست ندارم ، بردارم. سپس هر ست را می شستم و بقیه را می دهم!

لباس های فصل بعد

اگر دوست دارید چیزهایی را برای فروش در پایان فصل آینده خریداری کنید ، برای بزرگ شدن بچه های خود لباس هدیه دارید یا اندازه بعدی را از خواهر و برادر خود ذخیره کنید ، احتمالاً به راحتی به لباس های فصل آینده نیاز خواهید داشت. این یکی دیگر از دلایلی است که من سطل های زیر تخت را برای چیدمان لباس بچه دوست دارم! آنها به اندازه کافی کنار گذاشته می شوند تا دور از چشم باشند ، اما دسترسی به آنها بسیار آسان است اگر نیاز به پیدا کردن ژاکت در ابتدای پاییز ، شورت در ابتدای بهار یا چکمه های بارانی که سال گذشته بسیار بزرگ بودند پیدا کنید. به

پایین حافظه داخلی با اندازه 4-6T

جی! چه نوع بشکه ای در زیر بهترین بستر قرار دارد؟

ما بشکه های بزرگ غلتکی پلاستیکی داشتیم اما آنها شکستند! شاید از کودکی که روی آنها چنین می گذرد:

نوزاد روی بشکه انبار روی زمین ایستاده است

اینها را از آمازون تغییر دادم تا لباس های کودک را برای فصل آینده آماده کنم و بسیار خوشحالم. واقعاً عالی است زیرا آنها کش می آیند ، دارای یک منطقه برچسب ساده و زیبا هستند / می توان آنها را تقسیم کرد تا بتوانم بیشتر زیر تخت کوچکمان جا بگیرم. به خاطر داشته باشید که من مجبور شدم لباس ها را بسته بندی کنم و کمی آنها را بیرون بگذارم زیرا بوی پلاستیک در خارج از بسته بو می داد.

پارک سرپوشیده پر از لباس

این تنها چیزی است که من دارم ، دوستان! خیلی دوست دارم در کامنت ها در مورد چیدمان لباس بچه ها بشنومدیدگاهتان را بنویسید