نسرین جوادزاده، شهیکا سیب موبانه با دلیل نامزدش فاش شد!


نسرین جوادزاده و گوخان الکان که سر صحنه سریال «سیب ممنوعه» با هم آشنا شده بودند، در حالی که برای عروسی خود آماده می شدند، با تصمیمی ناگهانی به رابطه دو ساله خود پایان دادند. دلیل طلاق این زوج بازیگر که تا امروز سکوت کرده اند، علنی شده است.

صبح- نسرین جوادزاده بازیگر ۴۰ ساله ترکیه ای با گوخان الکان ۳۶ ساله بازی در سریال «سیب ممنوعه» دیدار کرد.

بعد از جشن نامزدی، این زوج مشهور که در تدارک مراسم عروسی بودند به طور ناگهانی از هم جدا شدند. به گزارش گروه ترجمه صبح، عکس های عاشقانه این زوج همواره در شبکه های مجازی با استقبال زیادی روبرو می شد.

نسرین جوادزاده گوخان الکانجوادزاده در ماه های اخیر در پاسخ به این سوال که چه زمانی قصد ازدواج با نامزدش گوخان الکان را دارد، گفت:

“مادر من این سوال را از من نمی پرسد! این چیزها جزئی است… ما برای عروسی تاریخ تعیین نکرده ایم. وقتی مشخص شد به شما می گویم.”

کمی بعد الکان جوادزاده را آنفالو کرد و عکس های آنها را پاک کرد. نکته قابل توجه این بود که نسرین جوادزاده پس از یک ماه نامزد سابق خود را آنفالو کرد!

نسرین جوادزاده گوخان الکان

پس از تمام این اتفاقات دلیل جدایی این زوج بازیگر مشخص شد. گفته می شود که آنها از هم جدا شدند زیرا نمی توانستند زندگی خود را متفاوت بفهمند و فکر کنند.

به گفته نزدیکان جوادزاده و الکان، آنها در ماه‌های قبل از جدایی مکرراً دعوا داشتند، به جمع اقوام گفتند که هیچ آرامشی در رابطه آنها وجود ندارد و به این ترتیب عشق آنها به پایان رسید.