نفوذ بانک سینا در حوزه فین تک / لزوم تغییر رویکرد سنتی بانک ها با ارائه خدمات جدید


یک ناظر بانک سینا گفت: امروزه بانک ها می توانند نقش موثری در حوزه فین تک و پرداخت داشته باشند و بانک سینا می تواند زنجیره و سبد متنوعی از محصولات و خدمات در حوزه پولی و بانکی را در اختیار شرکت های تولیدی از جمله خودروسازان قرار دهد. .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این جلسه با حضور سرپرستان بانک سینا، رئیس هیات مدیره و مدیران عامل مدیران خودرو، ایرانی خودرو و لیزینگ جم سینا برگزار شد. بر تقویت تعامل و همکاری سه جانبه تاکید شد.
رئیس بانک سینا در آن جلسه به توانمندی این بانک در زمینه کمک های مالی و حمایتی از شرکت های تولیدی اشاره کرد و گفت: امروز که شاهد پیشرفت های چشمگیری در حوزه صنعت و فناوری هستیم، این بانک نیز دارای پیشرفت های چشمگیری بوده است. توسعه یافته. با توجه به تحولات بزرگ در بخش بانکداری، لازم است رویکرد سنتی نسبت به بانک‌ها از پرداخت صرفاً برای سهولت ارائه خدمات جدید تغییر یابد.
غلامرضا فتالی گفت: بانک‌ها امروزه نه تنها در حوزه واسطه گری مالی بلکه در حوزه فین تک و پرداخت نیز می‌توانند نقش مهم و موثری داشته باشند و بانک سینا نیز آماده ارائه سبدی از محصولات و خدمات متنوع است. نمایی از قابلیت ها و پتانسیل های موجود آن. در حوزه ارزی و بانکی به شرکت های تولیدی از جمله خودروسازان ارائه شود.
وی بیان کرد: بانک سینا در حال حاضر در حال تدوین طرح کسب و کار استراتژیک است و با اجرای این طرح به راحتی می توانیم انواع خدمات را ارائه کنیم و این شرکت یک ابر اپلیکیشن تهیه کرده و با بانک ارتباط برقرار می کند. پورتال همچنین فرآیند فروش خودروهای دست دوم را تسهیل می کند.
ناظر بانک سینا گفت: این بانک ظرفیت و همکاری خوبی دارد و در جامعه به عنوان بانکی شفاف و شفاف شناخته می شود. ما مایل به توسعه همکاری های متقابل بر اساس توانمندی های بانک هستیم و امیدواریم بتوانیم نقش بسزایی در حمایت از محصول داشته باشیم.
در ادامه این نشست یوژولی مدیرعامل شرکت مادیریم خودرو ضمن استقبال از همکاری با بانک سینا گفت: این شرکت در حال حاضر ۱۰ درصد سهم بازار خودرو ایران را در اختیار دارد و پس از ایران خودرو سومین شرکت بزرگ است. و شرکت های سایپا
وی افزود: این شرکت پیشرفته ترین و مدرن ترین خودروها را در مدت زمان کوتاه شش ماه و یک ساله از بازار چین به ایران عرضه می کند و می توانیم با همکاری بانک ها از جمله بانک سینا توسعه پیدا کنیم. منطقه ای که خدمات لیزینگ و فروش اقساطی خودرو را به مشتریان ارائه می دهد. به طور گسترده در دسترس است.
بانک سینا طی این قرارداد همکاری تصمیم به خرید اقساطی خودرو و ارائه خطوط اعتباری به تجار گرفته است.
مهدی رزمی عضو هیئت مدیره و معاون اعتباری و بین الملل، چنگیز مروز معاون مالی و سرمایه گذاری، مهدی باستان معاون برنامه ریزی، ابوالفضل انوری معاون حقوقی و نظارت، روح الله حضور داشتند. ملاقات. زهری، حمیدرزا شکری مدیرعامل شرکت لیزینگ جم سینا، گاراب مدیر منطقه تهران و داود منفرد رئیس شعبه بانک میدان صنعت سینا و بهرام شریعت رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریم خودرو، ظهیر امیری مدیرعامل ایران از جمله شرکت کنندگان بودند. امیری مدیر عامل و مشاور هیات مدیره شرکت خودرو و مدیرم خودرو نیز حضور داشتند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!