نمایندگان باید تا حد امکان تفویض اختیار شوند


مدیر عامل بیمه دانا بر لزوم افزایش اختیارات نماینده تاکید کرد و افزود: موفقیت شرکت در گرو تفویض اختیارات بیشتر مدیر به شبکه فروش و نماینده است.

به گزارش پایگاه خبری آنلاین؛ در جلسه کارکنان و نمایندگان واحد استان مازندران که در شهرستان بابلسر برگزار شد، دکتر رضا جفری از عملکرد این شرکت در سه ماهه نخست سال مالی جاری خبر داد. مهمترین عوامل موفقیت بیمه غلات در صنعت بیمه کشور
مدیرعامل بیمه دانا در بخشی دیگر از سخنان خود بر لزوم برنامه ریزی برای حل مشکل تاکید کرد و موضوعات مرتبط با حکمرانی خوب نهادی، تمرکز بر سرمایه انسانی، چابکی سازمانی، توسعه بازار مبتنی بر مدیریت ریسک و چابکی را مورد بحث و بررسی قرار داد. ، انضباط مالی و تقویت سرمایه گذاری. نقشه راه بهیم دانا به منطقه به عنوان مهمترین راهبرد و دستیابی به اهداف فوق.
وی همچنین بر لزوم افزایش قدرت شبکه های نمایندگی و فروش تاکید کرد و گفت: مدیریت در دنیای امروز به تفویض اختیار است و هر مدیری که می خواهد موفق شود باید اختیارات را به زیردستان خود تفویض کند. در واقع، اتاق هیئت مدیره باید یک اتاق برنامه ریزی باشد، نه اختصاص به کارهای روزانه.
دکتر. رضا جفری کاهش هزینه های برون سپاری شرکت را یکی از اولویت های اصلی خود برشمرد و گفت: باید از پتانسیل سرمایه های انسانی قدرتمند و دلسوز بومی برای فعالیت استفاده کرد و البته شایسته توجه ویژه است. هزینه های معیشتی و برون سپاری باید تا حد امکان به حداقل برسد.
وی در خصوص اصول اساسی حکمرانی خوب نهادی گفت: اعتبار، صداقت و شفافیت از مهمترین موضوعات حکمرانی خوب نهادی است که همه ما باید از آن پیروی کنیم.
وی در خصوص تسریع در ارائه خدمات به مشتریان گفت: در حال حاضر کارآفرین موفق کسی است که بتواند در کمترین زمان ممکن خدمات ارائه کند. بنابراین باید ابزارهای جدیدی را برای این منظور انتخاب کنیم تا بتوانیم مشتریانی راضی و وفادار به دست آوریم.

ویماه دانا در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به تفاهم صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش از تیرماه سال جاری و ارائه خدمات به معلمان، گفت: همواره مدیون معلمان و فرهنگیان محترم هستیم. کشور و در واقع ارائه خدمات به آنها یکی از رسالت های ماست، جامعه ما در زمینه بیمه دانا تلقی می شود و باید بتوانیم انواع خدمات عالی را به دانشجویان ارائه دهیم.
وی افزود: برای ارائه خدمات بهینه در تلاش هستیم تعداد توافقات با مراکز درمانی و مراجع درمانی را از ۸ هزار به ۳۰ هزار برسانیم تا بتوانیم مراجعات شخصی بیمه شدگان را کاهش دهیم.

مدیر عامل بیمه دانا در بخشی دیگر از این جلسه به لزوم ارتقای فرهنگ بیمه در بین دانشجویان سراسر کشور اشاره کرد. دانشجویان و از آنها به عنوان سفیران فرهنگی استفاده کنند. بیمه ما از ارتقای وضعیت بیمه در سطح خانواده و جامعه بهره مند خواهیم شد.
به گفته مدیرعامل بیمه دانا، روسای شعب ساری، بابل، آمل، تانکبون، نوشهر، بهشهر و روسای اتحادیه های صنفی نمایندگان کشور ضمن ارائه عملکرد شعب مربوطه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند. از تسویه مطالبات پرداختی و معوقه در ماه های اخیر ابراز خرسندی کرد.