نکاتی در مورد “روز مناسب دخانیات” نیاز به ممنوعیت محصولات تنباکو طعم دار داردآلبانی ، نیویورک (نیوز 10) – مرکز کنترل دخانیات شهر نیویورک (CDTFC) و Truth Review تحت رهبری نیویورک بر حقایقی در مورد میانگین سن نگران کننده سیگاری ها در نیویورک تمرکز می کند: 13 سال.

CDTFC می گوید میلیاردها دلار که سالانه توسط صنعت دخانیات هزینه می شود ، محصولات ارزان قیمت و مقرون به صرفه ای را برای کودکان جذاب می کند که در سال 2018 ، 36 درصد از مصرف سیگار الکترونیکی در ایالت افزایش یافته است.

دکتر گاس بیرکد ، رئیس سیاستگذاری و حمایت از انجمن بهداشت عمومی ایالت نیویورک می گوید: “محصولات دخانی را که به عنوان حلقه صنعت برای کودکان توصیه می شود ، در نظر بگیرید.” “صنعت می داند که 90 درصد از افراد سیگاری بزرگسال قبل از 18 سالگی شروع کرده اند.”

CDTFC اخیراً از 21 فروشنده دخانیات در شهرستانهای آلبانی ، رنسلر و شنکتادی دیدن کرده است. ملاقات های وی زمانی آشکار شد که بسیاری از فروشگاه ها از قانون ممنوعیت فروش سیگارهای الکترونیکی تبعیت کردند و همه آنها هنوز سیگار منتول و انواع دیگر محصولات تنباکو می فروشند.

Jeanie Orr ، مدیر برنامه ، CDTFC ، گفت: “هنوز هیچ کمبود” شیرین ، ارزان و آسان برای به دست آوردن ” – محصولات تنباکو خوشمزه در جوامع ما وجود ندارد. شما هنوز هم می توانید 5 عدد برای یک بسته هندوانه 1 دلاری یا سیگارهای مارک “آب کثیف” و Fruity “SHOW یا سیگارهای” Black & Mild Sweet “با 79 سنت خریداری کنید.”

در ماه مه سال 2020 ، یک تلاش مشترک توسط جراح آمریکایی برای پاسخ به اپیدمی کشیدن سیگار در بین جوانان انجام شد. جراح ارشد فروش سیگارهای الکترونیکی خوشمزه و همچنین منتول را تکمیل کرد.

در مطالعه اخیر دخانیات جوانان نیویورک ، دخانیات جوانان از سال 2018 تا 2020 تقریباً برای هر واحد کاهش یافته است. CDTFC می گوید ، با این حال ، از هر چهار دانش آموز دبیرستانی یک نفر هنوز از انواع محصولات دخانی استفاده می کند و 5/22 درصد از سیگارهای الکترونیکی استفاده می کنند.

دکتر می گوید: “صنعت می داند که 90 درصد از سیگاری های بزرگسال قبل از 18 سالگی شروع به کار کرده اند. آنها مجبور هستند محصولات خود را برای کودکان خوشایند کنند تا نسل بعدی سیگاری ها را جذب کرده و از پایگاه آنها محافظت کنند.” بیرکهد. “ایالت نیویورک و دیگر جوامع محلی گام های مهمی را برداشته اند تا صنعت را در مسیر خود متوقف کنند ، اما ما می توانیم و نیاز داریم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روز ظاهر دخانیات ، از وب سایت “مشاهده روز دخانیات توشا” دیدن کنید.

نظر سنجی را اینجا ببینید

n3_milestones_in_tobacco_control بارگیری

بیشتر از NEWS10

  • شخصی خیابان لیوینگستون در آلبانی را سرنگون کرد
  • میپل هیل شکست می خورد و برنده نیمه نهایی کنفرانس پاتروون می شود
  • به نظر می رسد گیلدرلند اولین باخت خود را به شاکر می دهد
  • هاکی استادیوم شنندهووا در یک شب بزرگ ، گیلدرلند را می برد
  • زوج کوبلسکیل متهم هستند که پسرش را به خطر انداخته اند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید