نکات برجسته کارلووی واری / گوی کریستال برای «تابستان با امید» معرفی شد – تئاتر آنلاین


درام نوجوان «تابستان با امید» که در ایران فیلمبرداری شد، برنده جایزه توپ بلورین جشنواره فیلم کارلووی واری ۲۰۲۲ شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، «تابستان با امید» در پنجاه و ششمین دوره جشنواره فیلم به نمایش درمی آید. کارلووی واری دور زدن آن شنبه شب سر کارش خاتمه دادن برنده جایزه شده است گوی متبلور شده است

این فیلم که توسط صدف فرقی ساخته شده است، داستان یک شناگر نوجوان را روایت می کند که در حال گذراندن تمرینات سخت برای یک مسابقه شنا خطرناک است. اقیانوس پشت سر بگذار

این فیلم برنده جایزه ۲۵۰۰۰ پوندی جشنواره شد برده با لیلی رشیدی، مهدی قربانی، علیرضا کمالی و بنیامین پیروانی ساخته شد.

«تابستان با امید» دومین فیلم بلند فراگی فیلمساز ایرانی-کانادایی است. ۲۰۱۷ سال نمایش است نوجوانان نام دیگر «ابها» گذاشته بود.

او فیلم «تو باید بیایی و ببینی» را ساخت. یونس توربا ۱۵۰۰۰ جایزه از اسپانیا دلار به خصوص برنده قاطع. این فیلم تصویری طنز و فلسفی از مردم مادرید ارائه می دهد.

بائتا پارکانوا این فیلمساز اهل چک برای فیلم «کلمه» جایزه بهترین کارگردانی را از آن خود کرد. این فیلم که محصول مشترک جمهوری چک، اسلواکی و لهستان است، داستان یک سردفتر است. استاد در تصویر رسمی یک شهر کوچک مساوی با فشار سیاسی از سوی رژیم ستمشاهی وجود دارد. مارتین انگشت بازیگر این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر مرد نیز شد.

شامل دو هنرمند گرجستانی است شخصی مملجا و مریم خوش بگذره او جایزه بهترین بازیگر زن را به طور مشترک از فیلم “اتاقی از خودم” دریافت کرد. یو اس بی بلیز آنها آن را دریافت کردند.

جایزه تماشاگران جشنواره نیز به مستند چک «داستان بی پایان PSH» درباره موسیقی تعلق می گیرد. سنگ و سه قهرمان رپر پراگ اعلام وصول

در یک میدان رقابتی جدید پروکسیما – به عنوان جایگزینی برای بخش شرق-غرب که برای قدردانی از فیلمسازان مستقل در سراسر جهان ایجاد شده است – به کارگردانی مستند چک “نمایش استعدادهای هنری” آدلا کورزی و توماس به برنده یک جایزه و ۱۵۰۰۰ پوند اهدا شد.

این فیلم جایزه هم گرفت سوال و آن را به «مرز عشق» پیوند داد. یک فیلم ساخته شده توسط چک / پولیش توماس وینسکی مالکیت مشترک داشت.

خیر مورد ضرب و شتمसह محصول مشترک درباره زندگی خانگی به کارگردانی اسپانیا / آرژانتین ادواردو کازانواجایزه ویژه ۱۰۰۰۰ دلار کمیته داوری پروکسیما و یک داستان خانوادگی کرواتی / صرب دهه ۱۹۸۰ با عنوان “عمو” به کارگردانی دیوید ظرفیت و آن دریا مردیسیک او از داوران تقدیر ویژه ای دریافت کرد.

مستند «بیمارستان ولایت» محصول بلغارستان/آلمانی به کارگردانی ایلیان ام تی ویصفحه اصلی چیتوف و زلاتی نه شما می خواهید برنده جوایز و جوایز داوران بین المللی برچسب ها از سینمای اروپابورنموث به کارگردانی «لعنتی». نفس قزاقی اختصاصی.

این جشنواره نه روزه که به عنوان مهم ترین جشنواره اروپای مرکزی شناخته می شود، شنبه شب در سالن اصلی هتل برگزار می شود. حرارتی مراسم اختتامیه با معرفی برگزیدگان برگزار شد. در این مدت حدود ۱۷۰ فیلم در شلوغ ترین سالن ها و از بازیگران نمایش داده شد جفری عجله کن و بنیسیو دلتور مورد ستایش قرار گرفت. در جشن بانسیو قلب تورو در این مراسم که شب گذشته برگزار شد بیش از ۱۰ هزار نفر حضور داشتند.

عجله کن گوی کریستال را به خاطر کمک هایش به سینمای جهان و دل دریافت کرد تورو جایزه رئیس جشنواره یری بارتوسکا اخذ شده گوینده فلج اطفال بازیگر شوخ طبعی این چک همچنین مفتخر به دریافت جایزه یک عمر دستاورد شد.