هشت دلیل برای نوشیدن شیکولوژی


(توجه: این مقاله برای مخاطبان کانادایی ما در نظر گرفته شده است.)

اگر در تلاش برای افزایش وزن و کاهش وزن هستید ، نوشیدن شیکولوژی کره بادام زمینی موز سریع ترین راه برای ترکیب به نظر می رسد ، درست است؟

بنابراین وقتی می شنوید کسی در مورد دستورات Shakeology خود ، مانند کره بادام زمینی معروف Spake Shakeology Banana ، فریاد می زند ، ممکن است تعجب کنید که چقدر می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند.

ممکن است خیلی خوب به نظر برسد ، اما بله ، شما می توانید هر روز از Shakeology استفاده کنید تا به بدن خود در هنگام رسیدن به اهداف برنامه کاهش وزن ساحل ، مواد مغذی مورد نیاز خود را بدهید.

Shakeology کار می کند زیرا کمبودهای تغذیه ای در تغذیه را با مواد برداشت شده از سراسر جهان پر می کند.

فواید فراوان پروتئین ، فیبر و کربوهیدرات در این غذای خوشمزه قدرت شما را افزایش می دهد ، شما را به طور کامل در برنامه کاهش وزن خود حفظ می کند ، سلامت کلی خود را بهبود می بخشد و احساس بهتری خواهید داشت.

و وقتی احساس خوبی داریم ، بهتر عمل می کنیم ، انتخاب های بهتری انجام می دهیم و چالش های بزرگتری را بر عهده می گیریم.

Shakeology اینگونه عمل می کند و چرا باید نوشیدن را شروع کنید.

منشأ آن

قبل از اینکه به ساختار آن بپردازیم ، این داستان Shakeology: Shakeology است که توسط Carl Daikeler ، مدیرعامل Beachbody ایجاد شده است. ایزابل دایکلر ، متخصص تغذیه و فیزیوتراپی و دارین اولین ، غذاهای با کیفیت بالا را دوست دارند.

این ایده ایجاد یک محصول تغذیه ای بود که مواد مغذی موجود در رژیم غذایی مدرن ما را از طریق بافت ظریف ساخته شده از مواد سخت و مواد با کیفیت بازگرداند.

از ابتدا ، Shakeology به عنوان یک خط انقلابی ایجاد شد. سازندگان آن هرگز داوطلب نشده اند که فداکاری های سلامتی خود را با هزینه یا سود انجام دهند.

به همین دلیل ما در جهان بهترین مواد غذایی را جستجو می کنیم و آن را با دقت ترکیب می کنیم تا مزایای سلامتی آنها را بهبود بخشیم.

1. Shakeology چیزی بیشتر از یک شیک پروتئینی است

بله ، Shakeology قبل از هر چیز منبع عالی پروتئین است ، با 16-17 گرم پروتئین در هر لیوان (بسته به مزه). این مقدار پروتئین تقریباً برابر سه تخم مرغ بزرگ است.

و نه تنها یک نوع پروتئین ، بلکه ترکیبی از پروتئین های برداشت شده در سراسر جهان از آب پنیر ، نخود ، چیا ، کتان و کینوا.

اما Shakeology پروتئین متوسط ​​شما نیست.

پیج بنته ، متخصص تغذیه ثبت شده و متخصص تغذیه معتبر ورزشی توضیح می دهد: “علاوه بر ترکیب پروتئینی ، حاوی بسیاری از مواد منحصر به فرد است که از میوه ها و سبزیجات تهیه شده است.”

“حاوی مواد غنی از آنتی اکسیدان مانند چای سبز ، انار ، ویتامین A و بادرنجبویه است. حاوی ترکیبی از مواد مغذی سبز و مواد مغذی گیاهی ، و همچنین یک adapto است که به طور سنتی برای کمک به بدن در پاسخ به استرس استفاده می شود. در نهایت ، این شامل دو میلیارد CFU دو باسیلوس کوآگلان و آنزیم های گوارشی است. “

این نوشیدنی مغذی می تواند مواد مغذی مورد نیاز روزانه شما را در اختیار شما قرار دهد. این یک منبع عالی از پروتئین است که به ساخت و ترمیم ماهیچه ها کمک می کند ، و آن را به یک برنامه عالی ورزشی برای بدن ساحل اضافه می کند.

2. لرزش شناسی به سیری و ماندن در مسیر کمک می کند

اگر غذاهایی که می خواستیم بخوریم ، غذاهایی بود که داشتیم ، کاهش وزن بسیار ساده تر می شد نیاز… متأسفانه این مورد نادر است.

همه ما می دانیم چگونه می توان وزن خود را کاهش داد: با خوردن غذاهای سالم ، بررسی اندازه وعده ها و ورزش مکرر. با این حال ، هنگامی که مغز ما را به خوردن غذا وادار می کند ، مقدار زیادی انرژی لازم است تا چیزی مغذی بپزیم. همه شیرینی هالووین برای بچه ها.

اگر چنین است ، به خودتان بگویید که Shakeology یک سلاح مخفی خواهد بود که به شما کمک می کند در مسیر خود بمانید.

یک آزمایش بالینی بزرگ (یا کوتاه مدت) برای 41 بزرگسال دارای اضافه وزن نشان داد که استفاده از Shakeology احساس گرسنگی و اشتها را در مقایسه با دارونما به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

شرکت کنندگان 30 دقیقه قبل از غذا از شیکولوژی یا کالری لرزان (دارونما) استفاده کردند. این مطالعه نشان داد که Shakeology گرسنگی را 51 and و اشتها را 58 more بیشتر از دارونما کاهش می دهد.

و اگر دندان ناراضی شیرینی دارید ، Shakeology می تواند به شما در ارضای مثبت آن کمک کند.

خانم بنته توضیح می دهد: “به عنوان بخشی از رژیم غذایی سالم ، Shakeology می تواند جایگزین غذاهای پر کالری اما کم مواد مغذی شود.”

بنابراین دفعه بعد که وسوسه می شوید یک تکه کامل یخ شکلاتی یا لاته شیرین ببلعید ، به جای آن با Chocolate Shakeology یا Tea and Vanilla Shakeology نرم کنید.

بسته Shakeology و میان وعده های سالم

3. Shakeology به کاهش استرس مربوط به برنامه ریزی رژیم کمک می کند

برنامه ریزی رژیم غذایی می تواند با اجتناب از حدس و گمان و تصمیمات بد در آخرین لحظه به کاهش وزن شما کمک کند.

بیایید با واقعیت روبرو شویم: گاهی اوقات انگیزه دارید که اسفناج را با لایه های کلم بروکلی بپزید و روزهای دیگر ، قطعا نهبه

در روزهایی که در رژیم گیاهخواری خود نیستید ، Shakeology به عنوان یک مکمل غذایی به شما امکان می دهد مواد مغذی گیاهی بیشتری را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. (این امر به ویژه اگر طرفدار زیادی از سبزیجات نیستید بسیار مهم است).

و اگر مهارت های آشپزی شما محدود است ، Shakeology می تواند در این زمینه نیز به شما کمک کند.

ما بسیاری از دستور العمل های شیکولوژی خوشمزه را ایجاد کرده ایم تا راهی آسان برای افزودن تنوع به برنامه منوی خود ارائه دهیم ، حتی اگر آشپز نیستید.

4. لرزش شناسی به راحتی گرفته و می رود.

وقتی روزهای خود را در حال دویدن می گذرانید ، یافتن زمانی برای تهیه میان وعده های سالم دشوار است. ممکن است وسوسه شوید یک بسته ترد میل کنید زیرا این یک گزینه ساده و آسان است.

Shakeology می تواند به شما در غلبه بر میل شما کمک کند: مخلوط کردن Shakeology با آب برای خوردن یک میان وعده سریع تنها چند ثانیه طول می کشد که هنگام آماده سازی یا خرید بهترین غذا روی پای خود قرار می گیرد.

بنابراین ، در کمتر از زمان لازم برای ورود به خواربارفروشی ، از یک اسموتی سالم و مغذی لذت خواهید برد که به شما رفاه می بخشد. رئیس برای ترد کردن یا ترد کردن روغنی.

5. Shakeology دارای الیاف است

هر سرویس Shakeology (همه طعم ها) حداقل 6 گرم فیبر ارائه می دهد که برای تغذیه خوب ضروری است ، به خصوص اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید.

فیبر باعث رشد باکتری های سالم در روده و حذف مواد زائد از دستگاه گوارش می شود و به احساس سیری کمک می کند.

6. Shakeology به عادات غذایی مناسب کمک می کند

اگر برنامه ای مانند Falling Morning 100 را اجرا می کنید یا فقط سعی می کنید غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید ، Shakeology بخشی از برنامه شما است.

فاقد شیرین کننده ها ، طعم دهنده ها ، رنگ ها و مواد نگهدارنده مصنوعی است و غذای مغذی را برای کمک به افزایش ارزش غذایی هر یک از مواد فراهم می کند.

بنته توضیح می دهد: “Beachbody بسیار اهمیت می دهد که همه مواد تشکیل دهنده آن از کجا آمده است.” اکثر این گیاهان از تمام گیاهانی که خشک شده و به صورت پودر درآمده و سپس در Shakeology وارد شده اند ، می آیند. “

7. طعم Shakeology بسیار خوب است!

Shakeology طعم های مختلفی دارد: پروتئین آب پنیر شکلاتی ، پروتئین آب پنیر وانیلی ، پروتئین آب پنیر توت فرنگی و پروتئین وی Café Latte ، بنابراین حتی اگر آن را با آب مخلوط کنید ، از طعم آن قدردانی خواهید کرد.

چهار طعم Shakeology وگان وجود دارد: شکلات ، وانیل ، لاته و توت فرنگی گرمسیری.

8. Shakeology به شما در “سالاد قدیمی” کمک می کند

ما همچنین یک سالاد خوب قدیمی دوست داریم. اما اگر همیشه از همان غذای اصلی استفاده کنید ، نظم و ترتیب را آسان تر می کند.

حتی اگر میوه ها و سبزیجات مورد علاقه خود را هر روز بخورید ممکن است خسته کننده باشد.

بنابراین اگر احساس می کنید به تازگی در حال گذراندن راهرو تولید در خلبان خودکار هستید ، به Shakeology تکیه کنید تا چیز جدیدی برای شما به ارمغان بیاورد.

بنته توضیح می دهد: “Shakeology طیف وسیعی از ترکیبات میوه و سبزیجات و همچنین بسیاری از غذاهایی را که اکثر مردم به طور منظم از آنها استفاده نمی کنند به شما می دهد.”

به این فکر کنید: آخرین باری که در سوپر مارکت ریشی ، کلرلا یا قارچ آبی خریدید کی بود؟

فقط یک اسکوپ Shakeology حاوی این غذاهای سالم و بیشتر است ، بنابراین می توانید هر روز از مزایای سلامتی آنها لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید