هفته مد – کات غذای واقعی می خورد


هفته مد است! (LOL) در اینجا یک لباس جدید پاییزی است!

اغوا کننده توس !!

هفته مد است!

(آیا می توانید تمسخر من را بشنوید؟!)

من واقعا خرید لباس را دوست ندارم. من عاشق لباسهای زیبا هستم که می توانم در آنها استراحت کنم. پوشیدن آن از سر تا پا این روزها بیشتر کارساز به نظر می رسد تا سرگرم کننده. با هم 2 سال بارداری و پس از زایمان و 2 سال تراژدی را ادامه می دهم – نیاز زیادی به لباس جدید ندارم!

اما با تغییر فصل ، من چیز جدیدی را روشن می کنم. و از آنجا که من به تازگی خانه ام را ترک می کنم ، خانه جدید احساس خوبی دارد!

بعدازظهر یکشنبه حرکت کردم و با چند لباس تمیز به خانه برگشتم. و من طرح Stitch Fix را برنامه ریزی کردم که برنده بزرگی بود! در اینجا چیزی است که من پیدا کردم.

جدید از “مال”

بنابراین بهترین “مغازه ها” در اینجا مرکز خرید Barracks Road هستند. فروشگاه منحصر به فرد ما به تازگی بسته می شود. Barracks Road فروشگاه های مورد علاقه من را دارد: Articles Outdoor ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من آنها را شکست دادم. LOFT 40 درصد کاهش یافت!

کت خز؟

من در نهایت چیزی برای بخش های خارجی نخریدم ، اما این کت پاتاگونیا انواع جذابیت ها را داشت !! خز کاملا نرم بود!

ست لباس خواب LOFT

من هیچ مجموعه PJ واقعی در YEARS نداشتم. شاید به شرطی که آنهایی را که هنگام تولد فرزندانم خریدم حساب نکنید. اینها نظر من را جلب کردند و آنها کامنت ها هستند. من همیشه عاشق پوشیدن آنها بودم! حالا من بیشتر می خواهم – آیا کسی دریاچه پیژامه را دوست دارد؟ من طرف نرمش هستم!

پیراهن Lou & Grey

همه چیز را دوست داشته باش Lou & Grey. این عرق یک پارچه Signatureoft است که بسیار نرم است. و من واقعاً مجبور بودم رنگ مشکی داشته باشم.

مامان شلوار جین

اینها را در توده ای قرار دهید که نخریده اید. سالها طول کشید تا شلوار جین نازک بخرم و حالا دیگر نمی توانم به پای راست برگردم. احتمالاً دلیل این است که چرا آنها اینقدر ضعیف عمل می کنند. همچنین: تولید در 5’2 ″ امکان پذیر نیست! من وقت نداشتم به Madewell بروم ، اما احتمالاً زمانی می روم!

مانتو دوست داشتنی

من کت را دوست دارم و رنگ این کاپشن کت بسیار زیبا بود. (به طرز تکان دهنده ای سیاه نشدم!) من تا به حال پاییز امسال در آن زندگی می کردم. همچنین: اگر بتوانم یک نوع لباس را انتخاب کنم تا هر روز تا آخر عمرم بپوشم ، شورت + تانک + یک مانتو بدون آستین بلند خواهد بود. این ترکیب مورد علاقه من در تمام دوران است!

جی! برای شما چه خواهد بود؟ لباس ها؟ پاها؟ شلوار جین؟

خواننده دوست Blogger!

همانطور که داشتم تماشا می کردم ، اینگرید که خواننده KERF است متوقف شدم! ما معمولاً مجبور بودیم از خود عکس بگیریم.) ماسک های Athleta بهترین هستند!

ورزشکار

من یک مخزن Vital Essence در آب آبی بالا پوشیدم و وقتی یک سال یا بیشتر آن را فروختند صدمه دیدم. اما اکنون Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را مشکی خریدم !! من همچنین یک جفت شورت کوتاه فوتبال مش دوشی بلند کردم. من عاشق این هستم که یک جیب با شاخ وجود دارد تا بتواند تلفن من را حمل کند.

جدید از Stitch Fix

من از سال 2014 با Shona Fix خرید می کنم؟ زود؟ خرید بدن من آسان نیست (اقلامی که من قفسه ها را بر می دارم هرگز به خوبی مناسب نیستند) اما سبک Stitch Fix مناسب است. یا شاید محصولات معمولی آنها – 41 Hawthorn and Market & Spruce – فقط برای من ساخته شده اند! بیشتر قطعات من آن دو مارک هستند. وقتی من قطعات منحصر به فرد می خواهم ، Fix جایی است که من می چرخم! برای رفع این مشکل 25 دلار دریافت کنید!

من برنامه ریزی کردم تا تنظیم کنم و نوشتم که من سر و لباس می خواهم (که فکر می کنم دوخت برای من مناسب است). من سرانجام هر پنج قطعه را گذاشتم !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم زیرا فکر می کنم لباس های کوتاه با قد من بیشتر به نظر می رسند ، اما من لباس پاییزی بلند خواستم و این لباس را دوست داشتم! زیبا ، اما شلوغ نیست ، همچنین بسیار زیبا است.

Market by Spruce Rowan Sweat Cottch Sketch

شما مرا می شناسید – من عاشق سرهای بلند بدون وقفه و معمولی هستم. این برای فصل پاییز بسیار مناسب است ، مخصوصا اگر با زیورآلات زیبا لباس بپوشید.

لباس دقیق آستین زالزالک سلیا

من این لباس را با گلهای بنفش دارم (در این پست ببینید) و اگر لباسی وجود داشت که به همه جعبه ها نگاه کند این است. من دوست دارم که این یک طرح کاملاً متفاوت باشد اما همه خدمات بنفش را که دوست دارم دارد. بنابراین تصمیم گرفتم آن را نگه دارم.

Market by Spruce Jaylah Split Neck Top

بنفش ، گل ، جریان پاییز. آنها فکر می کردند این مکان مناسب برای بیرون رفتن با دوستان برای یک ساعت آرامش است.

همچنین: برای Athleta Sculptek Jeans فریاد بزنید. بهترین شلوار جین!

لباس تاب Lilly Pulitzer Kristen

من روی این حصار بودم از طرحش خوشم میاد و اشکالی نداره پشت آن نیز بسیار زیبا است. من مطمئن نیستم که لباس تاب دار است بیشتر تمسخر آمیز است ، اما به دلیل 25 درصد تخفیف در خرید تمام ، راه اندازی آن رایگان بود – بنابراین من این کار را کردم!

سبک حیوانات

Rockin ‘جعبه جدید خود را برای تولدش!

ضبط جدید

نزدیکترین بز ما در محله!

توس حیوانات پوشیده است!

برای هفته مد ژست بگیرید –

یک قطعه بسیار قدیمی!

حدس بزنید چه کسی این لباس را در سال 1985 پوشیده است؟!

من !! نام من هنوز به عقب فشار داده شده <3

شما بدون لبخند کاملاً برهنه هستید!

پست بخریددیدگاهتان را بنویسید