“همانطور که در TikTok دیده می شود”: برنامه به یک تجربه خرید تبدیل می شودنیویورک (AP) – در نزدیکی بچه های Twizzlers و Sour Patch در It’Sugar اقلام غیرمعمول – اسباب بازی ها ، شیرینی های نرم میوه ای شکل وجود دارد که به دلیل پخش شدن آنها در TikTok در قفسه های فروشگاه آب نبات نقطه ای پیدا کردند.

سیل ویدئویی سال گذشته نشان داد که مردم در حفره پلاستیکی پلاستیکی گاز می گیرند و با ژل رنگ مصنوعی از دهان خود بازی می کنند. کارکنان فروشگاه شرکت را تشویق به پس انداز کردند و کارگران بسیار خوب عمل کردند تا اینکه It’Sugar تصمیم گرفت TikTok را بخشی از استراتژی فروش خود کند. این زنجیره در حال حاضر لوگو و نشان برنامه را در فروشگاه ها دارد و محصولات TikTok 5 تا 10 درصد از فروش هفتگی را تشکیل می دهند.

کریس لیندستد ، معاون بازاریابی در It’Sugar ، که حدود 100 مکان دارد ، می گوید: “این رقم دیوانه کننده ای است.”

TikTok ، یک برنامه بازی های ویدئویی مشهور در جهان با 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان ، نیز به یک خرید و فروش تبدیل شده است. شرکت های زنجیره ای ملی که امیدوارند تعداد بیشتری از کاربران جوان TikTok را در فروشگاه های خود پیدا کنند ، قسمت هایی از TikTok را راه اندازی کردند که یادآور فروشگاه های “As Seen On TV” بود که محصولات جداگانه را در تبلیغات تبلیغاتی به فروش می رساند.

در بارنز و نوبل ، جداول نشانه هایی با #BookTok نشان می دهند ، هشتگی از پیشنهادات کتاب در مورد TikTok که مقاله ها را به لیست پرفروش ها کشانده است. آمازون دارای بخشی از وب سایت خود به نام “اینترنت محبوب” است و لیستی از محصولاتی است که هر کسی که وقت خود را در TikTok گذرانده است آنها را تشخیص می دهد.

هشتگ #TikTokMadeMeBuyIt بیش از 5 میلیارد بازدید در TikTok داشته است و این برنامه کیف دستی محصول را شگفت انگیز کرده است: ساق ، کیف دستی ، تمیز کردن ، حتی پنیر فتا. فیلم تخمیر شده دستور پاستا ماکارونی ، پنیر سفید نمکی را در اوایل امسال از یخچال سوپر مارکت بیرون آورد.

حدس زدن تعداد احساسات بعدی TikTok دشوار است. چگونه TikTok تصمیم می گیرد که چه کسی راز را ببیند. شرکتها اغلب پس از شروع محصولات خود مضطرب می شوند و عجله می کنند ، تولید کنندگان دوش و موارد رایگان ، آنها را استخدام می کنند تا در تبلیغات ظاهر شوند یا تبلیغات را در TikTok خریداری کنند.

جنی کمپبل ، مدیر ارشد بازاریابی کیت اسپید ، با یادآوری زمانی که جستجوی “قلبی” در وب سایت کیت اسپید در اوایل سال جاری آغاز شد ، گفت: “این ابتدا کمی خراش بود.”

مجرم به عنوان یک قطعه 60 ثانیه ای در TikTok منتشر شد که توسط Nathalie Covarrubias 22 ساله منتشر شد. دیگران ویدیوی او را کپی کردند و TikToks خود را برای خرید کیف یا آزمایش لباس های مختلف منتشر کردند. یک کیف 300 دلاری به شکل قلب فروخته شد.

کوواروبیاس ، هنرمند لوازم آرایشی از سالیناس ، کالیفرنیا ، که پولی برای پرداخت هزینه این ویدئو دریافت نکرده است ، می گوید: “من نمی توانستم باور کنم زیرا من سعی نمی کردم کیف را تبلیغ کنم.” “من بسیار خوشحال و هیجان زده بودم از کیف و اینکه چقدر بی نظیر بود.”

وقتی کیف دوباره در فروشگاه ها بود ، کیت اسپید به جای چاپ TikTok مورد دیگری ، کالاهای رایگان Covarrubias را ارسال کرد. (این ویدیو به عنوان یک تبلیغات مشخص شد. این کیفی که قرار بود یک روز کوچک ولنتاین باشد را به کیفی تبدیل کرد که در تمام طول سال در رنگ ها و پارچه های مختلف مانند خز مصنوعی فروخته می شود.

Hana Ben-Shabat ، بنیانگذار Planet Z گفت: TikTok یک خرید بزرگ برای ZZ است زیرا به نظر می رسد که سازندگان واقع بین هستند ، بر خلاف Instagram ، که در آن هدف ارسال یک عکس از خود کامل است. نسل متولد شده در اواخر دهه 1990 تا 2016 ، گروهی که در TikTok زندگی می کنند.

او گفت مصرف کنندگان این پیشنهاد را باور دارند ، وی گفت: “این یک شخص واقعی است ، او یک داستان واقعی را برایم تعریف می کند.”

اینستاگرام ، یوتیوب و سایر پلتفرم ها قبل از اینکه بازاریابان به پتانسیل فروش خود پی ببرند ، افراد را با دوستان یا فیلم های خنده دار به طور تصادفی متصل می کنند. برای TikTok ، از دست دادن نمایش واقعیت به عنوان تبلیغات بیشتر و راه های خرید فروشگاه نرم افزاری می تواند خطرناک باشد. کالین کمپبل ، استادیار بازاریابی در دانشگاه سن دیه گو گفت: اگر تبلیغات “واضح یا ناجور است ، بیشتر مشکل ساز است.”

الگوهایی که بر اساس نام تجاری پرداخت می شوند ، بهتر می توانند محصولات را برای دنبال کنندگان خود بارگذاری کنند و به آنها بگویند که اگرچه پولی دریافت می کنند ، اما محصولات مورد علاقه خود را توصیه می کنند. او گفت: “آنها احساس می کنند که دوست ما هستند ، اگرچه نه.”

چانا مایرز ، 21 ساله باریستا از گودیر ، آریزونا ، پس از دیدن چندین فیلم زنانه TikTok که ادعا می کردند کمربند به آنها ظاهری شبیه یک ساعت می دهد ، یک جورچه شلوار Aerie 50 دلاری خرید. مایرز گفت: “خنده دار است ، من دین را در Aerie خریداری می کنم و نمی دانستم آنها آنجا هستند تا زمانی که آنها را در TikTok دیدم.”

پس از گسترش آن لگ های Aerie در TikTok در سال 2020 ، خرده فروش جوانان طرح را به شورت دوچرخه ، دامن تنیس و پایین بیکینی بسط داد ، که همه آنها را می توانید با جستجوی “TikTok” در وب سایت Aerie پیدا کنید. در مورد تعداد لگ فروخته نشده است.

TikTok ، به همراه دیگر شرکت های فناوری مانند Snapchat ، در حال آماده شدن برای رویارویی با فیس بوک به عنوان نیروی خرید اجتماعی است. به گفته eMarketer ، خرید از وب سایت های رسانه های اجتماعی ، معروف به مشاغل اجتماعی ، 37 میلیارد دلار در ایالات متحده است ، عمدتا از اینستاگرام و شرکت اصلی آن فیس بوک. پیش بینی می شود تا پایان سال 2025 این رقم دو برابر شود و به 80 میلیارد دلار برسد.

ماه گذشته ، TikTok آزمایش چاپ مارک را آغاز کرد تا یک فروشگاه در برنامه ایجاد کرده و کاربران را به وب سایت های خود بفرستد. اما TikTok اشاره کرده است که موارد بیشتری در راه است. در نهایت می توان آن را Douyin ، برنامه خواهر TikTok در چین دید ، جایی که می توان محصولات را بدون توقف برنامه خریداری و به فروش رساند – همانطور که می توانید در فیس بوک و اینستاگرام.

سندی هاوکینز ، مدیر کل TikTok ، که با مارک ها همکاری می کند تا تبلیغات را در برنامه خریداری کرده و به آنها کمک کند ، می گوید: “طی یک سال گذشته ، ما شاهد نوع جدیدی از تجربه خرید مجدد بوده ایم که توسط جامعه TikTok هدایت شده است.” ، محصولات مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید و بخرید. “

این شامل The Pink Stuff است ، یک محصول تمیز کننده انگلیسی که سال گذشته در آمریکا موجود نبود. وقتی فیلم هایی از افرادی که از سبزی های زنگ زده و گلدان های قهوه ای با چربی استفاده می کنند در TikTok پخش شد و مارک تجاری را در سراسر اقیانوس اطلس قرار داد ، همه چیز تغییر کرد. به گفته سال پسه ، رئیس و مدیر ارشد اجرایی The Pink Stuff US ، در ماه ژانویه در آمازون در ایالات متحده راه اندازی شد و 1.3 میلیون لوله فروخته می شود و از سوپرمارکت ها تماس می گیرد که می خواهند آن را ذخیره کنند.

او گفت: “من هرگز چنین چیزی ندیده ام.”

بیشتر از NEWS10

  • “همانطور که در TikTok دیده می شود”: برنامه به یک تجربه خرید تبدیل می شود
  • کمیته بررسی پلیس به مونپلیه توصیه می کند که روسپیگری را قانونی کند
  • 46 نفر بر اثر سوختگی یک شبه در تایوان جان باختند
  • 98.3 TRY مشکلات اجتماعی: همسایه ها با تزئینات هالووین مرا خواب آلود نگه می دارند
  • به روز رسانی چک محرک: تحقیقات می گوید شارژ چهارم برای بسیاری مهم خواهد بود

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عکس های
اینستاگرام

مشترک شدن در خبرنامه مادیدگاهتان را بنویسید